Tajemnica

Seria: Dla Każdej Kobiety
Wydawnictwo: Lucky
With all my heart
uczucia

Anglia, rok 1815. Lord Joshua Kenyon, były żołnierz, zostaje wyzwany na honorowy pojedynek przed Davida Pankhursta, z którego siostrą był kiedyś zaręczony. Niespodziewany strzał pada z pobliskich zarośli. Ku zdumieniu lorda Kenyona przeciwnik osuwa się na ziemię. Jedo zdziwienie rośnie jeszcze bardziej, kiedy odkrywa, że ranny to piękna kobieta, przebrana za mężczyznę. Ale kim jest tajemniczy strzelec, który usiłował zabić Ann Neville? Odpowiedź na to pytanie może być związana ze skandalem. który zdarzył się w przeszłości. Lord Kenyon poprzysięga sobie rozwiązać tę zagadkę. Anne nie darzy sympatią przystojnego bohatera wojennego, ponieważ otacza go zła sława pogromcy kobiecych serc. Chodzi tu jednak o jej życie, więc postanawia razem z lordem Kenyonem zdemaskować tajemniczego strzelca. Muszą udawać zakochaną parę co na początku przychodzi to z trudem, ale z biegiem czasu ten niepoprawny uwodziciel zaczyna coraz bardziej ją pociągać. Czyżby wbrew zdrowemu rozsądkowi miała oddać mu serce?

Marioolka20 | 2015-06-06

Hm moim zdaniem to jedna z najlepiej napisanych książek tego typu :) Strasznie mi się spodobała i z chęcią sięgnę po nią jeszcze nie raz :)

Ines | 2016-08-05
Na półkach: 2016, Przeczytane