Żar

Okładka książki Żar
Barbara Dawson Smith Wydawnictwo: Baobab Seria: Dla Każdej Kobiety literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2004-01-01
Ewa Bobocińska
romans

więcej Więcej

Czy Brand, mający opinię hulaki i hazardzisty, jest w stanie zaopiekować się swoją babcią Oliwią i jej przyjaciółkami. Czy jest w stanie zapewnić im warunki do rekonwalescencji? Czy dla dobra seniorek będzie w stanie porozumieć się z Charlottą i rozwikłać okoliczności ich „wypadku”? Kto mógł źle życzyć Oliwii, Lucy i Enid? Komu mogło zależeć na ich utracie zdrowia lub...

Różyczki.
Lucy, Olivia i Enid, to trzy nobliwe damy, które stanowią niejako oś tej historii, jak zresztą każdej z cyklu nazwanego ich mianem. Nazwano je Różyczkami w czasach młodości, kiedy budowała się ich przyjaźń, która przetrwała całe życie.
Teraz stanowią jedną wielką rodzinę, wraz ze swoimi dziećmi i wnukami.
Są opoką dla młodszych pokoleń, a jednocześnie skarbem, o...

Uwielbiam parę głównych bohaterów. Niby za sobą nie przepadają, a jednak od lat ciągnie ich ku sobie. Ich słowne przepychanki niejeden raz wywoływały uśmiech na mojej twarzy:)

Książkę tę zdecydowanie mogę zaliczyć do grona moich ulubionych romansów historycznych.

Polecam!

Nic specjalnego.