Głos

You only love twice
83-7157-333-2
romans
Wanda

Przez trzy lata była dla wszystkich tajemnicą... nawet dla siebie samej. Nikt nie wie, kim jest młoda kobieta, potrącona przez powóz przed bramą klasztoru. Czysty przypadek sprawia, że Jessica Hayward poznaje swą tożsamość. Niestety to, czego się o sobie dowiaduje, to tylko suche fakty - miejsce urodzenia, nazwisko. Nikt nie jest w stanie - a może nie chce? - wyjaśnić Jessice tego, co nęka ją najbardziej: tajemnicy związanej ze śmiercią ojca. Lucas, którego podobno niegdyś kochała, milczy jak grób.

kasia | 2014-04-23

super książka na początku nie spodziewałam się takiego zakończenia.

aleksawesola | 2014-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2014

Ksiazka jest dobra i utrzymuje zainteresowanie, ale nie dzieki watkowi romatycznemy, a kryminalnemu. Dlugo nie moglam rozszyfrowac, kto byl Glosem, a rozwiazanie nie bylo rozczarowaniem. Nie dziwie sie glownej bohaterce, ze sama gubila sie w swych przypuszczeniach. Jej wybranek, wcale nie ulatwial jej sprawy. Polecam.

Alix | 2017-01-05
justyna | 2016-03-09