Pamiętniki księżnej

Wydawnictwo: Lucky
The Duchess Diaries
romans
Wanda

Dziesięć lat w złodziejskim fachu powinno pomóc mi zapomnieć o Sophie Huntington Ramsey... a jednak, bez względu, dokąd się udałem, myśl o niej zawsze podążała za mną. Przez dziesięć długich lat wspomnienie spędzonej z nią upojnej nocy płonęło w mym sercu niemal z takim samym żarem, jaki odczuwałem podczas samej schadzki. Ale jeszcze bardziej paliła mnie świadomość, że piękna Sophie zdradziła mnie z moim najbliższym przyjacielem.

Trudno więc wyobrazić sobie moje zdumienie, kiedy dowiedziałem się, że Sophie została wdową... a jej mąż, książę Mulford, ustanowił mnie prawnym opiekunem ich syna! Jakże byłem zaszokowany, gdy okazało się, że Sophie być może przyczyniła się do śmierci męża.

beti | 2016-12-08
Ines | 2016-07-13