Sekwoje

So This is Love
83-7157-550-5
romans historyczny
Wanda

Wdowa z trójką dzieci nie była kobietą, jaką wymarzył sobie na żonę Adrian Mackinnon, który najchętniej widziałby w tej roli atrakcyjną, potulną i ...niewinną dziewczynę. Maggie Ramsay, ze swoją szkocką logiką, cierpkim poczuciem humoru i małżeńską przeszłością jest daleka od ideału. A jednak jak żadna inna kobieta potrafi stawić czoło prymitywnym warunkom, w jakim przyszło im żyć, i zdobyć...

Maggie Ramsay, ze swoją szkocką logiką, cierpkim poczuciem humoru i małżeńską przeszłością jest daleka od ideału. A jednak jak żadna inna kobieta potrafi stawić czoło prymitywnym warunkom, w jakim przyszło im żyć, i zdobyć serce wszystkich wokół. Co więcej radzi sobie z trudnym charakterem męża.
Niestety Magii popełnia niewybaczalny błąd - zakochuje się we własnym mężu.
"Sekwoje" to kolejna z cyklu powieść, których bohaterami są rozsiani po świecie członkowie klanu Mackinnonów. Elaine Coffman, jedna z najpopularniejszych w USA autorek romansów, została wyróżniona kilkoma znaczącymi nagrodami, w tym Maggie Award.
"Sekwoje" - jak inne książki tej pisarki - wzruszają do łez i rozśmieszają do łez.

Joanna | 2017-01-23
Przeczytana: 19 stycznia 2017