Nie drażnić czarownika!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Drugi cykl zeszytów fantastyczno-naukowych „Iskier”". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Ne gnevi kolduna
83-207-0442-1
opowiadania rosyjskie, s-f

Natalia Klecha | 2016-06-08

Polubiłam Bułyczowa za to, że w tych na pozór prostych opowiadań SF, potrafi bardzo zgrabnie przeszmuglować drugie dno, które, jak się okazuje po dłuższych przemyśleniach, jest nie byle jakie.
Z tych kilku opowiadań, których wspólnym mianownikiem są bohaterowie, najbardziej podobało mi się ostatnie: nastrojowe, spokojne, ciepłe, ulotne.

kachwi | 2017-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Może ktoś z Was pamięta - z tej czarno-białej serii Iskier było opowiadanie o gościu, który miał roślinę przepowiadającą jego śmierć. Czy ktoś kojarzy? Czytałam 30 lat temu i absolutnie nigdzie nie mogę znaleźć, co to było, a tak mi w pamięci utkwiło...

Ergo_sum | 2015-08-07
Przeczytana: 1990 rok

Cieszę się, że to mam, gdyż sprawiła mi ogrom przyjemności kiedy czytałem :-)

KOSHI | 2017-01-31
pigol | 2016-12-28