Jedna potrawa - kilka dań

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7469-315-0
kuchnia, obiad
Barbara

Codzienne przygotowywanie posiłków dla domowników wymaga od każdej pani domu nie lada pomysłowości. Trzeba przecież sprostać takim wymaganiom, jak racjonalne żywienie i pogodzić je z chronicznym brakiem czasu. Stosując się do reguł zawartych w niniejszej książce można osiągnąć znaczne oszczędności czasu i trudu, na przykład, gotując potrawę w podwójnej ilości, a następnego dnia drugą część, poddając niewielkiej modyfikacji. I tak z tradycyjnych kotletów schabowych można sporządzić kotlety w sosie chrzanowym bądź śmietanowym, a ze zwykłej sztuki mięsa - budyń ziemniaczany z gotowanym mięsem lub faszerowaną cebulę.

Rockmargot | 2013-01-06
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Nic nowego, nic inspirującego.

April30 | 2011-04-26
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane, Posiadam