Sekretne małżeństwo

Wydawnictwo: Amber
Slightly Married
romans
Wanda

Na polu bitwy pułkownik Aidan Bedwyn składa przysięgę konającemu oficerowi: zaopiekuje się jego siostrą. Eve jest w rozpaczliwym położeniu: by nie stracić rodzinnego majątku, musi wyjść za mąż, nim upłynie rok. Aidan, związany obietnicą, ofiaruje pomoc. Lecz fikcyjny ślub, który miał rozwiązać problem, okazuje się krokiem w nieznane: w świat królewskich salonów, miłości i nienawiści...

Kalissa | 2014-02-21
Przeczytana: lipiec 2013

Bardzo fajny i interesujący romans - dosłownie idealny, zwłaszcza, kiedy leży się na plaży lub jest się w podróży. Oczywiście jest cukierkowy i bardzo romantyczny, ale sama fabuła nie jest głupia - a historia miłosna Eve i Aidana ma swój wielki urok.

To pierwsza część opowiadająca o rodzinie Bedwynów - bo główny bohater - Aidan to drugi z sześciorga rodzeństwa. Są jeszcze kolejne powieści opowiadające o Ralfie, Freji, Alleyanie, Morgan i samym księciu Bedwynie:)! Przeczytałam wszystkie części w ostatnie wakacje i uważam, że cała rodzinka jest urocza, po prostu urocza:)

eve | 2015-01-21
Przeczytana: 16 grudnia 2015

Honor przede wszystkim. Dać komuś słowo i go dotrzymać to dwie różne sprawy. Jednak nasz bohater nie wycofuje się z obietnicy złożonej żołnierzowi w dniu śmierci. Odwiedza jego rodzinę i osobiście przekazuje wiadomość o śmierci żołnierza. Następnie zgodnie z obietnicą sprawdza czy rodzina sobie da radę po tej stracie. Wtedy okazuje się, że trzeba pomóc. Nie chcę opowiadać książki ale jedno wiem - nie każdy potrafi postępować honorowo i do tego nie obrazić osób którym ofiaruje swoje wsparcie. Bohater wiele razy daje możliwość samodzielnego przemyślenia zaproponowanej sugestii, która mogłaby być rozwiązaniem problemu. Książkę polecam, bo w całej tej mojej pisaninie należy pamiętać że jest to romans historyczny, który mnie czytało się dobrze.

Dominique | 2015-12-20
Przeczytana: 19 grudnia 2015

W tym romansie zabrakło ognia i namiętności między Eve i Aidanem. Było jakoś tak nudno w relacjach między nimi. Jak na razie nie polubiłam rodziny Bedwynów. Nie pokazali się od pozytywnej strony. Najbardziej denerwująca jest Freya, dlatego boję się nieco tomu piątego. Najbardziej podobał mi się tom pierwszy, dalej tylko widzę, że jest coraz gorzej. Ogólnie książka średnio mi się podobała, czytałam lepsze romanse. Teraz biorę się za kolejną część. Może tam pani Balogh zawała więcej chemii między bohaterami.

Magdalena | 2014-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2014

Czytam serię o Bedwynach bardzo chaotycznie i jest to moja 4 książka. Wcześniej przeczytałam ( w kolejności) o : Ralfie, Morgan, Frey i teraz Aidan. No muszę powiedzieć, że się wynudziłam. Nie działo się nic. Pierwsze 3/4 książki było bardzo bezpłciowe. Później było lepiej ;-). Ona nie chciała jego, a on jej. Nie wiem jak to się stało, że się pokochali, chyba mi to umknęło. Po prostu jakoś tak mimochodem to wszystko się odbywało. Nic ciekawego.

ceylonka | 2014-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 08 lipca 2014

Po tym tomie widać, że WRESZCIE cykl nabiera tempa. Sama się zdziwiłam, kiedy niepostrzeżenie przeczytałam 3/4 książki.

Kyouri | 2011-10-09

Trzeci tom cyklu o Bedwynach, pierwszy mówiący o kimś z rodzeństwa.

fantaghirooo | 2016-12-01
jol | 2016-11-25