Zimowy ogień

Tłumaczenie: Bożena Krzyżanowska
Cykl: Bracia Maxwell (tom 2)
Wydawnictwo: Libros
Winter Fire
MagdaS81

Sarah nie ma złudzeń co do mężczyzn, erotycznych uniesień i losu kobiety w małżeństwie. Przelewa całą miłość na piętnastoletniego brata, Connera i na ranne jastrzębie, które przywraca do życia na wolności. Los sprawił, że czuła opiekunka rannych jastrzębi poznaje zimnego w obejściu rewolwerowca, który do głębi porusza jej zmysły. Czuje w nim bowiem skrywaną delikatność, smutny cień...

Los sprawił, że czuła opiekunka rannych jastrzębi poznaje zimnego w obejściu rewolwerowca, który do głębi porusza jej zmysły. Czuje w nim bowiem skrywaną delikatność, smutny cień zagubionego ciepła i radość. Wspólnie odkrywają namiętność, która płonie jak ogień w samym środku zimy.

Szymon | 2016-08-10
Na półkach: Wakacje 2016, Przeczytane