Nie okłamuj mnie

Wydawnictwo: Harlequin
Tell Me No Lies
sztuka, kryzys, przemyt, zbrodnia
dona

Do USA przemycono bezcenne chińskie dzieła sztuki. Światu grozi kryzys międzynarodowy o trudnych do przewidzenia skutkach. Tylko jedna osoba jest w stanie temu zapobiec. Lindsay Danner, światowej sławy znawczyni i miłośniczka sztuki chińskiej, może pomóc w schwytaniu przemytników. Potrzebuje jednak wsparcia i ochrony. Jacob MacArthur Catlin zwany ?Smokiem?, były agent CIA, będzie odtąd jej...

Jacob MacArthur Catlin zwany ?Smokiem?, były agent CIA, będzie odtąd jej cieniem. Zrobi wszystko, aby plan się powiódł i aby dziewczyna uszła z życiem.
Oto oni ? wrzuceni w świat fałszu i zbrodni, pozostawieni samym sobie, muszą przyjąć warunki gry albo zginąć.
Albo? uciec ze świata, którym rządzi kłamstwo, odrzucić jego wartości i poznać tę jedną. Najważniejszą.

Ewa Kusio | 2012-03-26
Przeczytana: 03 kwietnia 2012