Martwe słowa

Elizabeth Lowell Wydawnictwo: Amber Cykl: Rarities Unlimited (tom 1) literatura piękna
Moving Target
9788324131938
Anna Krawczyk-Łaskarzewska
Amber
śmierć list tajemnica sekret
Moving Target
Rarities Unlimited (tom 1)
literatura piękna
9788324131938
Anna Krawczyk-Łaskarzewska
śmierć list tajemnica sekret

Na półkach: , , , ,

Dawno przy żadnej książce tak się nie wynudziłam. Męcząca fabuła, drętwe dialogi, nie ma tu niczego, co byłoby w mojej ocenie interesujące, zasługujące na pochwałę. A szkoda, bo sam pomysł był ciekawy. Raczej nie będę polecała tej książki.

Powieść Elizabeth Lowell z założenia miała być thrillerem z wątkiem romantycznym. Zazwyczaj w tym gatunku, akcja jest tak wartka i ciekawa, że aby dowiedzieć się, jak zakończą się losy bohaterów, potrafię przeczytać książkę w kilka godzin. Ta zdecydowanie mnie nie wciągnęła i męczyłam się przy lekturze.

Pomysł autorki był wręcz wyśmienity. Dwoje ludzi łączą tajemnicze...

Myślałam, że to będzie typowy romans. Patrzę, kocham cię, kłócę się, kocham cię. A tu taka niespodzianka. Doskonały kryminał, do końca nie byłam pewna jak się skończy.

Lubię sobie przerwać czytanie czymś lekkim .Myślałam że typowy romansik a tu proszę dużo historii celtyckie miłości barwnie opisanej momentami za nudnawo ale ja lubię i mam dobre odczucia po przeczytaniu może nie wszyscy lubią takie rzeczy ale ja czasem po prostu odpływam przy ciekawym romansiku gdzie coś się dzieje naprawdę i myślę sobie że autorka trochę musiała...

Dyskusje

• Romans