Minstrel

Wydawnictwo: Da Capo
Mistress of Rosecliffe
Rosecliffe, powieść, romans, zemsta
ilowena

Nieposkromiony Walijczyk Rhys ap Owain, wreszcie może dokonać zemsty na swych śmiertelnych wrogach, Anglikach, zwłaszcza na braciach FitzHugh, którzy odebrali jemu i jego rodakom ziemie i kobiety. Rhys, przygotowując swój plan pokonania wrogów, przewidział najdrobniejszy nawet szczegół. Po latach czekania na chwilę zemsty nie może sobie pozwolić, by cokolwiek stanęło mu na drodze. Nie spodziewał się jednak, że córka lorda FritzHugh tak wszystko skomplikuje. Owszem, wiedział o jej istnieniu, co więcej stanowiła element jego planu, ale Rhysowi nie przyszło do głowy, ze wobec córki wroga można żywić inne uczucia niż nienawiść.

kasia | 2014-04-23

Świetna książka, warto przeczytać .Czasami przewidywalna,ale ciekawa.:)

Kasia W-ka | 2012-04-15
Przeczytana: 12 kwietnia 2012

III część historii Zamku Rosecliff. Opowieść o Rhys'e ap. Owain i Izoldzie FitzHugh córce Rundalfa.

Ameran645 | 2012-11-15

Nie umiem dokładnie wytłumaczyć dlaczego ale ta (tak jakby)kontynuacja bardziej mi się podobała

Gumol93 | 2016-10-24
Przeczytana: 22 października 2016