Zauroczeni

Wydawnictwo: Libros
Enchanted
83-7311-024-0
Wanda

Wspaniały, średniowieczny rycerz przysięgał, że nigdy się nie zakocha, miłość bowiem nawet najsilniejszych mężów czyniła słabymi. Jednak pragnąc utrzymać spokój na przygranicznych ziemiach, zgadza się poślubić niechętną mu normańska dziedziczkę. Kiedy Simon po raz pierwszy ujrzał swoją czarującą wybrankę, krew w jego żyłach zawrzała. Postanowił zrobić wszystko, by ją rozkochać... Wartka akcja,...

Wartka akcja, dowcip, dużo przygód, a przede wszystkim wielka miłość - to wszystko można znaleźć w tym romansie.

Bardzo przyjemny romans. Czyta się naprawdę świetnie.
Rozczarowało mnie jednak zakończenie. Nie dlatego, że było przewidywalne, bo często w romansach takie właśnie jest. Nie. Rozczarowało mnie coś innego. Zakończenie było moim zdaniem pospieszne - tak, jakby autorka miała już dość tej opowieści i chciała ją jak najszybciej skończyć. Szkoda.

Sakarya | 2013-10-07
Przeczytana: 07 października 2013

Piękna Ariane jest córką Uczonej i ona również mogłaby być Uczoną, gdyby swego daru odnajdowania zaginionych rzeczy nie utraciła w wyniku gwałtu. Została zgwałcona przez przystojnego ale i okrutnego rycerza Geoffreya, tuż przed spotkaniem ze swym przyszłym narzeczonym Simonem. Teraz nie ufa żadnemu mężczyźnie i prędzej zada śmierć sobie lub mężowi niż powtórnie da się posiąść. Simon jednak nie zamierza brać jej siłą. Powoli, dobrocią i cierpliwością, stara się uleczyć chorą duszę oziębłej małżonki. A pomagają mu jego rodzina i przyjaciele: jego brat i pan zarazem Dominic wraz z małżonką (Uczona - Margaret), Duncan i jego małżonka Amber (Uczona), brat Amber Eric (Uczony - rozmawia ze zwierzętami), Cassandra (Uczona - dar przewidywania).
Taka miła, romantyczna bajeczka. Czytało się fajnie.

gosiurka | 2013-12-26

Jest super ,jeżeli ktoś nie lubi traumatycznych przeżyć to odradzam. Wk.... jedno logika polskich wydawnictw , wydać z serii tylko jedną książkę i to ostatnią część. Wielkie brawa za logikę :/

Karolina | 2012-04-15

Świetny romans :) Bardzo mi się podoba. Na początku myślałam, że to będzie nudna książka związana z historią, ale na prawdę ciekawa :)

Magda | 2015-05-10
Przeczytana: 07 maja 2015

Osobiście nie przepadam za tego typu książkami, ale jak już ją dostałam to i przeczytałam. Książka "do przełknięcia" :) pozdrawiam

Anna Biel | 2018-04-07
EmaxDomina | 2018-02-26