Happy end

Tłumaczenie: Marta Dmitruk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Happy endings
83-7245-268-7
romans
Wanda

Raven Winter jest wziętym prawnikiem i prawdziwą kobietą. Nieustannie jednak dręczą ją straszne wspomnienia z dzieciństwa. Holly Elliott, popularna autorka romansów, w tworzeniu pięknych opowieści szuka zapomnienia o nieudanym związku. Splatające się losy dwóch kobiet prześladowanych przez widma przeszłości wiodą przez uniesienia namiętności, bolesne rozczarowania i nadzieję na wymykające się szczęście.

LenaS | 2012-12-24
Przeczytana: 27 października 2012

Zadziwiła mnie wielowątkowość w książce z tak małą liczbą stron. Wszystkie przeplatające się ze sobą historie tworzą niesamowitą całość. Nie liczyłam na jakieś szczególnie zwroty akcji i porywające opowieści, mimo to nie zawiodłam się. Autorka skupia się głównie na uczuciach jakie przepełniają nasze bohaterki, nie są to jednak nużące opisy przeżyć wewnętrznych. Myślę, że dobre dla fabuły było częste zmiany miejsc w jakich toczyła się akcja. Urozmaicało to bardzo opisy, które świetnie obrazowały mroźny Kodiak, zabiegane Los Angeles lub całkiem spokojne jak na miasto Seattle. Sami bohaterowie, mimo swej liczności byli starannie dopracowani, dający się polubić. Z czystą przyjemnością śledziłam ich losy. Jedyne na co mogę się poskarżyć, to całkiem spora przewidywalność, która w książkach tego typu jest dość często spotykana. Nie żałuję jednak czasu poświęconego lekturze, która może nie jest zbyt wybitną pozycją, aczkolwiek dobrą do odprężenia się opowieścią.

Więcej na moim blogu:...

moniszon | 2018-05-26