Syn innego mężczyzny

Tłumaczenie: Joanna Nałęcz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszyustko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Another man' son
83-241-1861-6
romans
Wanda

Słynny narciarz, znana lekarka, właściciel pięknego sadu - każde z nich naznaczone jest piętnem tragedii, które zatrzeć może tylko bezwarunkowa miłość.

annlynn_ | 2015-09-25
Przeczytana: 24 września 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Sięgając po tą książkę myślałam, że to będzie romans z małym wątkiem kryminalnym. Sama bym nie dopasowała tej pozycji do takiej kategorii. Dla mnie to był zdecydowanie dramat.
Ogólnie książka ciekawa, szybko i lekko się ją czytało, aż do ostatnich 50 stron. Dla mnie to było... dziwne. Główna bohaterka-ok, rozumiem, że chciała mieć dziecko; rozumiem, że zrobi wszystko, by je mieć; rozumiem też jej miłość platoniczną. Ale, żeby chwilę po śmierci ukochanego iść do łóżka z jego synem? A niby taka poukładana pani doktor. Zirytowało mnie to.
Co do wątku kryminalnego-nie ma tu co komentować. Jakiś taki nijaki. Pojawił się na początku, a potem dopiero na końcu.

Luna | 2016-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2016