Spełnione obietnice

Promises
83-241-1549-8
romans
Wanda

Lekarka zakochana w mężczyźnie, który nie chce przyjąć tego daru, chirurg dręczony przez swe demony, modelka uciekająca przed strachem. Radość i tragedia łączą losy ludzi, którzy muszą pokonać przeszłość, by uwierzyć w obietnicę przyszłości.

xlimonka | 2014-03-11

Książki o takiej tematyce pochłaniam w 1 dzień.. A tutaj to się jednak męczyłam.
Niby wątek ciekawy - a jednak lektura wcale nie wciąga. Wstyd się przyznać, ale czytałam ją ponad miesiąc - takie robiłam przerwy. Nie ciągnie do niej - niestety.

Kacha | 2012-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2012

Nie jest złe, czyta się szybciutko, przyjemnie. W sumie skończyłam wczoraj, a dziś już nie bardzo pamiętam o czym.. a tak.. o tej modelce. cóż.. optymistyczne, trochę "thrillerowate", trochę "romansowate". I trochę naiwne. Ale czasem człowiek ma ochotę na dokładnie taką książkę, gdzie wszystko pięknie się kończy.

Lucyna1962 | 2016-11-29
Krystyna | 2016-10-31