Godzina Kopciuszka

Wydawnictwo: Amber
Cinderella hour
obyczajowa, romans
Wanda

Szesnaście lat temu Snow Ashley Gable wyjechała z Chicago. Uciekła od zawodu i cierpienia, od przyjaźni, która okazała się zdradą, i od miłości, która przyniosła jej ból. Wciąż nie potrafi jednak zapomnieć o tamtym uczuciu... Teraz wraca, by w rodzinnym mieście poprowadzić swój słynny radiowy talk show "Godzina Kopciuszka". Lecz będzie musiała spojrzeć w twarz przeszłości i mężczyźnie, którego kochała i którego opuściła. Czy zdołają sobie wybaczyć i odnaleźć szczęście sprzed lat?

[Amber, 2007]

Beti | 2013-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013

POLECAM!!!Powiem tak,cholera co za książka,rzeczywistość przeplatana wspomnieniami z przeszłości.Wciąga niesamowicie od samego początku do samego końca.Przy tej książce naprawdę nie można się nudzić.POLECAM!!!!

wiejskifilozof | 2013-12-17

Kiedy zobaczyłem tę książkę w bibliotece pomyślałem, ot jakiś tam romans.
No nic wezmę , poczytam może będzie coś fajnego.
I kiedy przeczytałem pierwsze zdanie,odjechałem w literacki świat.
Książka od razu wydała mi się tak ludzka, tak normalna.Jak ci bohaterowie.
Od razu ich polubiłem,Snow,Bea,Miro,Trey, Luke.
Autorka pokazuję Snow i jako 8-latke i jako puszystą 15-latke.
Minęło zaledwie parę lat,a tak główna bohaterka zmieniła się.
Owszem, to lekka literatura.Ktoś powie, czy warto czytać ?
Ja napiszę, że warto bo naprawdę wzrusza i jest przyjemna w odbiorze.

książek: 1947
Czarnoskrzydła | 2011-11-20
Przeczytana: grudzień 2010

niesamowita książka o miłości która nie umiera przez lata,o spełniających się marzeniach i błędach które można naprawić

errsis | 2014-08-24

Ciekawy tytuł, kolorowa okładka która przyciąga czytelnik no cóż więcej plusów nie widzę. Generalnie niesamowicie męczyła mnie ta lektura, kilka razy ją odkładałam na półkę by później z niechęcią wrócić do dalszych losów Luka i Snow. Może w zimowe wieczory by przeszła, ale generalnie mam negatywne odczucia po zagłębieniu się w treść.

Książka z gatunku łatwych lekkich i przyjemnych.Czyta się ją szybko i sprawnie ,język nie skomplikowany. Książka jest trochę schematyczna i po opisie z okładki można się domyśleć jak ta historia się skończy. Mimo to polecam.

Hana | 2014-01-01

polecam bardzo ciekawa przy czym szybko sie czyta

Pati | 2017-02-12
Przeczytana: 08 lutego 2017

Bardzo podobała mi się historia Snow i Luka. Opowiada ona ich losy odkąd poznali się oni jako dzieci, a przynajmniej Snow była wtedy dzieckiem. Autorka oprócz opowiadania ich historii opowiada równocześnie losy innych bohaterów co bardzo mi odpowiadało. Pozwala to dostrzec niektóre rzeczy z innej perspektywy.

podążaj_za_mną | 2017-05-05
wrzos118 | 2017-03-02