Zielonooka

Tłumaczenie: Anna Boryna
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Green Eyes
zgrzewa

Po przedwczesnej śmierci męża Anna Taverne znalazła się w niezwykle trudnym położeniu. W obliczu szantażu musi dokonać dramatycznego wyboru: albo zostanie kochanką znienawidzonego szwagra, albo skaże na poniewierkę i niedostatek siebie i swoją sześcioletnią córeczkę. Nawet w najśmielszych marzeniach nie mogła przewidzieć, że przed cierpieniami i upokorzeniem ocali ją niespodziewane nocne spotkanie z groźnym, a jednocześnie niezwykle przystojnym włamywaczem...

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2004

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl

Książka z ciekawym wątkiem.
Wiele ciekawych sytuacji, w tym kradzież oraz ciekawe zakończenie w którym klejnoty dla głównego bohatera tracą swoją wartość.
Na jaw wychodzą różne tajemnice.
Julian który miał trudne dzieciństwo, chce udowodnić wszystkim,iż jest ślubnym synem hrabiego Ridleya i bratem zmarłego Paula i żyjącego Grahama. Pomóc mają mu w tym tajemnicze szmaragdy - skarb Traverne'ów.
Jednak jego szwagierka nieco mu w tym przeszkadza, a Julian zastanawia się skąd zna te oczy:)

Interesująca historia z nieprzeciętnym zakończeniem.

FioletowyCukier | 2013-01-21
Przeczytana: sierpień 2011

Nigdy nie czytałam romansów. Wypożyczając tę książkę w bibliotece nawet nie wiedziałam, że biorę romans. Chapnęłam pierwszą lepszą książkę i poszłam do domu. Nie rozczarowałam się. To była niesamowita książka. Na pewno ją kupię, będę ją czytała bardzo wiele razy.

Natalia | 2016-04-25
Przeczytana: 24 kwietnia 2016

Lekkie romansidło na jeden wieczór, dla nie wymagających. Czyta się szybko, fabuła dosyć ciekawa acz przewidywalna:)

Acik | 2016-11-28
magdalene | 2016-10-29