Obsession
miłość, zamach, przyjaźń, spisek, strach

Zwodnicze złudzenia, strach i fascynacja we wciągającym romansie Karen Robards! Katharine Lawrence budzi się w szpitalu po zamachu na swoje życie, w którym zginęła jej najbliższa przyjaciółka. Ma poczucie, że coś jest nie tak... Nie rozpoznaje swojego odbicia w lustrze, ma wrażenie, że jej ciało i włosy nie należą do niej. Niepokój powoli zmienia się w przerażenie. Katharine decyduje się na ucieczkę. Przystojny lekarz, który się nią opiekuje, wydaje się dziwnie znajomy. Ale czy na pewno może mu zaufać? I czy to możliwe, że za zamachem kryje się rządowy spisek? Dwójka bohaterów coraz bardziej pogrąża się w mrocznym świecie strachu i złudzeń. Lęk miesza się z wzajemną fascynacją, a zabawa w kotka i myszkę staje się coraz bardziej niebezpieczna. Oboje muszą walczyć o życie.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Marta | 2014-04-09

Jedna ze słabszych książek Karen Robards. Faktem jest, że szybko się ją czyta, ale trudno było mi się połapać o co chodzi na końcowych kartkach, akcja była za bardzo zagmatwana.

AnnaMaria | 2016-01-21
Na półkach: Kobiece, Przeczytane

nic się w tej książce nie klei, a opowiedziana historia wydaje się być wyssana z palca, przez co przejęcie się losami bohaterki - nie udaje się. można przeczytać - ale po co.

dorzynka | 2016-01-03
Na półkach: #Wyzwanie 2016, Przeczytane
Przeczytana: 01 stycznia 2016

Pierwsz książka przeczytana w Nowym Roku :) Baaardzo zaskakująca, chociaż jeśli o mój gust chodzi za dużo litego tekstu, za dużo opisów. Bardzo nadbudowana- można by połowę pominąć. Ale i tak bardzo dobrze się czyta i niespodziewane rozwiązanie akcji.

polecam!

Ewelina | 2015-03-05
Przeczytana: 05 marca 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Super książka. Trzymająca w napięciu, zaskakująca, nie można się oderwać. Po wstępie, który dotyczy Nicka - agenta FBI, a dokładnie dnia, w którym jego siostra prawdopodobnie popełniła samobójstwo, przesuwamy się rok do przodu i jesteśmy świadkami życia Katharine - zaczyna się od momentu, w którym ona i jej przyjaciółka zostają napadnięte w domu, w którym mieszka bohaterka (dokładnie jest to dom jej kochanki i jednocześnie szefa, pracującego w CIA), a napastnicy - raczej nie zwykli włamywacze, szukają sejfu, o którym Katharine nie ma bladego pojęcia. Następnie budzi się w szpitalu (do którego trafiła w wyniku obrażeń, jakich doznała od włamywaczy i w trakcie ucieczki z domu), lecz wydaje jej się, że coś jest nie tak. Ma zaniki pamięci, czuje że wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie. Słuchając swojego instynktu, próbuje uciec ze szpitala. Zanim jednak się jej to udaje, trafia do łazienki, gdzie patrząc w lustro doznaje szoku. Osoba, którą w nim widzi to nie ona!
Katharine nie wie,...

Bożena | 2011-10-16
Przeczytana: 16 października 2011

Catherine oraz jej przyjaciółka Lisa zostają napadnięte we własnym domu przez zamaskowanych przestępców. Złodzieje szukają sejfu, o którego istnieniu Catherine nie ma pojęcia.

Tylko Catherine zdoła uciec. Kiedy rano budzi się w szpitalu, nie pamięta co się stało, nie wie kim jest mężczyzna, który siedzi obok jej łóżka, nie rozpoznaje głosu swojego narzeczonego – agenta CIA. Nie identyfikuje się z własnym odbiciem w lustrze. Czy powodem jest na pewno jest szok pourazowy ?

Finał rozczaruje tych , którzy spodziewają się mocnych wrażeń . Czy to thriller psychologiczny rozgrywający się w środowisku amerykańskiego wywiadu , jak ktoś napisał ? Raczej nie. Dla mnie zdecydowanie romans , który czyta sie szybko i lekko . Fakt , że fabuła mocno zaciekawia . Z czystym sumieniem polecam.

Sakarya | 2015-05-10
Przeczytana: 10 maja 2015

Trzymająca w napięciu, zaskakująca, ciekawa. Jedna z tych, które chce się przeczytać raz jeszcze.

Martyna | 2016-04-29
Na półkach: Sensacja, Przeczytane
Przeczytana: 29 kwietnia 2016

Pomysł naprawdę dobry. Szkoda, że wykonanie dość słabe.

Aneta | 2012-02-20
Przeczytana: luty 2012

Genialna książka. Warto ją przeczytać;)

Sally_B | 2016-10-02
Przeczytana: 2011 rok