Potrtait of my heart
Cabot Meg
Wanda

Maggie Werbert i książę Jeremy Rawlings znają się od dzieciństwa. Przyjaźń przeradza się młodzieńczą miłość, lecz skandaliczne wydarzenia, w które są zamieszani, rozdzielają ich

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Anksunamun | 2016-09-15
Przeczytana: 14 września 2016

Wiadomo - zakochali się w sobie, ale z powodu splotu niefortunnych okoliczności zostali rozdzieleni, ale żadne z nich nigdy nie zapomniało o tym drugim, i gdy znów spotykają się po 5 latach, uczucia odżywają z całą intensywnością. Przeżywają jeszcze trochę niefortunnych przypadków, po czym następuje wielki happy end i żyją długo i szczęśliwie. Zawsze uważam, że tego typu powieści dobre są dla starszych pań, które z życiowego doświadczenia wiedzą, że fabuły takich historii nijak się mają do rzeczywistości, i stanowczo odradzam czytanie romansideł młodym dziewczętom, dopiero wchodzącym w świat relacji damsko-męskich, bo po przeczytaniu czegoś takiego czeka ich niechybnie nic więcej, jak tylko jedno wielkie rozczarowanie. Niemniej, jeśli jest się już na tyle dorosłą, by wiedzieć, że romantyczna miłość to tylko mrzonka, o której fantazjuje każda z nas, ale nie zdarza się prawie nigdy, śmiało można po tę powieść sięgnąć i przez chwilę pomarzyć.

anta_a | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2015

Gorący romans, chociaż trochę nie typowy. Oczywiście jest przystojny książę, jest piękna dziewczyna (choć w powieści występują aż 2 ładniejsze). Co ciekawe dziewczynie nie jest spieszno by zostać księżną i absolutnie nie mdleje na dźwięk jego tytułu. Zresztą księcia zna od dzieciństwa. I tu pierwsze zaskoczenie nie bawili się grzecznie i nie podziwiali z daleka. Byli dziećmi i zachowywali się jak dzieci.
Bohaterowie nie mają traum rodem dzieł Nory Roberts. Są sobą zainteresowani, co bardzo mi się podoba, bo dosyć mam historii jak to się nienawidzą, pragną zemścić itp ale się w sobie zakochują. Na szczęście nie jest to też historia o biednej panience uciekającej bezradnie i bez jakiejkolwiek logiki z domu przed niechcianym mirażem.
Bohaterowie (zwłaszcza ona) mają charakter, co prawda sporo jest tkliwości i rozważań, kiedy przecież wiadomo jak to się skończy, sporo też scen erotycznych.
Książka jest napisana językiem, który nie odmóżdża, chociaż ma sporo błędów drukarskich.
Na...

Na półkach: Przeczytane, Amerykańska

Jeremy - jestę księcię i "rozszalałe zmysły" Maggie toczą pojedynek na słowa. I to musi wystarczyć za rekomendację.

angela2046 | 2014-05-03
Przeczytana: 03 maja 2014

A taka sobie przyjemna historyjka. Może ciut przerysowana ta wielka miłość między bohaterami, ale całość spójna, delikatny wątek kryminalny. Taka książka na nudny wieczór.

Kasjopeja | 2011-09-25
Przeczytana: 25 września 2011