Winna

Seria: Biblioteczka pod Różą
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Guilty
winna, strzelanina, sąd, Kat, Kaminski

Wspaniała historia miłosna i rewelacyjny thriller! Czy młodzieńczy wybryk z przeszłości zaważy na życiu Kate i jej dziewięcioletniego synka? Pewnej nocy Kat Kominski i jej przyjaciele dokonali napadu na całodobowy sklepik. W zamieszaniu któreś z nastolatków śmiertelnie postrzeliło strażnika. Kat i jej koledzy uciekli z miejsca wypadku, nikt nie został zatrzymany. Trzynaście lat później, Kat -...

Pewnej nocy Kat Kominski i jej przyjaciele dokonali napadu na całodobowy sklepik. W zamieszaniu któreś z nastolatków śmiertelnie postrzeliło strażnika. Kat i jej koledzy uciekli z miejsca wypadku, nikt nie został zatrzymany. Trzynaście lat później, Kat - teraz prokurator Kate White - spotyka w sądzie więźnia, jednego z towarzyszy z tamtej strasznej nocy. Daje on Kate do zrozumienia, że liczy na pomoc swojej dawnej przyjaciółki. Jeżeli nie spełni żądań...
Kate znalazła się w pułapce: jeśli prawda o jej przeszłości ujrzy światło dzienne, straci wszystko. Przyjmuje pomoc ze strony przystojnego detektywa z wydziału zabójstw, który podejrzewa ją... o coś. Wkrótce pojawia się o wiele większe zagrożenie i Kate uświadamia sobie, że jej życie i życie jej synka nalazło się w straszliwym niebezpieczeństwie.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

wiejskifilozof | 2016-05-24

Czasem występek z młodych lat,zawierza na przyszłość.
Kat tego doświadcza,cóż nie była grzeczna jako dziecko.
Jak prokurator i matka,musi chronić swego syna.
A to nie jest łatwa,bandyci jej grożą a pan policjant chcę,ją chronić.
Książka nawet dobra i fajnie się ją czytało.

ceylonka | 2011-04-13
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 12 kwietnia 2011

Książka godna polecenia!
Kate jest początkującym prokuratorem, a w dodatku samotną matką. Nie miała łatwego dzieciństwa, a i wczesna młodość nie była usłana różami. Porzucona przez męża stara się zapewnić bezpieczne dzieciństwo synkowi. Zdawałoby się, że jest na dobrej drodze, ku spełnieniu tych planów, jednak jeden dzień w sądzie zmienia cały jej świat...

Czyta się jednym tchem.

malby | 2015-03-14

Mieszanka kryminalno-prawniczo-romansowa z przewidywalnym zakończeniem. Zapowiada się obiecująco, jednak w miarę czytania ciekawy, wciągający język jakim napisana jest książka, staje się coraz mniej strawny (również ckliwy, szczególnie w momentach romansowych), tak jakby samą autorkę znudziło pisanie i chciała jak najszybciej skończyć kolejną pozycję. Poza tym, fabuła okazuje się dość naciągana, główna bohaterka pozbawiona wyobraźni koniecznej, aby ocenić konsekwencje swojej decyzji, a zakończenie rodem z filmów klasy D. W ostatecznej ostateczności, kiedy już wszystko z półek macie przeczytane.

Justyna | 2013-07-09

Strasznie mi się podobała, wciągająca od samego początku, trzymająca w napięciu opowieść. Świetne połączenie kryminału z romansem, które bardzo mi się spodobało ;) Zdecydowanie mogę polecić!

ejwa1960 | 2015-07-05
Na półkach: Do biblioteki, 2015, Przeczytane
Przeczytana: 14 czerwca 2015

Książka dobra ale czytałam lepsze książki Karen Robarts

nobody | 2010-10-22
Przeczytana: marzec 2009

Polecam na deszczowe, nudne wieczory przy kominku. ;)

Beata | 2015-07-12

Książka zawiera w sobie elementy sensacji i romansu. To opowieść o tym, jak trudno wyrwać się z patologicznego środowiska i zostawić za sobą niechlubną przeszłość. Książka jest wciągająca więc czyta się bardzo dobrze.

sania93 | 2016-03-30

Kolejna książka Karen Robards, która mnie zafascynowała. Nie można się od niej oderwać ani przestać o niej myśleć. Gorąco polecam! :)

veer44 | 2015-07-05

Jedna z lepszych książek jakie kiedykolwiek przeczytałam :)

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: wrzesień 2011