Dieta miłośniczek czekolady.

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Cykl: Klub Miłośniczek Czekolady (tom 2)
Wydawnictwo: G+J
The Chocolate Lovers' Diet
klara

Kiedy życie daje ci w kość, sięgnij po czekoladę! Jak radzić sobie ze stresem: 1. Weź głęboki wdech 2. Policz do dziesięciu 3. Zjedz czekoladę Kiedy członkinie Klubu Miłośniczek Czekolady zwołują awaryjne spotkanie, zanim któraś z nich zdąży policzyć do dziesięciu, już ulega czekoladzie… Lucy Lombard jest pewna, że jej „żyli długo i szczęśliwie” z przystojnym szefem jest już przesądzone. Ale...

Kiedy życie daje ci w kość, sięgnij po czekoladę!
Jak radzić sobie ze stresem:

1. Weź głęboki wdech
2. Policz do dziesięciu
3. Zjedz czekoladę

Kiedy członkinie Klubu Miłośniczek Czekolady zwołują awaryjne spotkanie, zanim któraś z nich zdąży policzyć do dziesięciu, już ulega czekoladzie… Lucy Lombard jest pewna, że jej „żyli długo i szczęśliwie” z przystojnym szefem jest już przesądzone. Ale właśnie przyłapała go w łóżku z jakąś kobietą. Jak zwykle nie tylko ona ma problemy. Nowy chłopak Autumn jeszcze nie poznał jej rodziców, którzy różnią się od niego nie tylko kolorem skóry. Mąż Nadii skończył z hazardem, lecz ona nadal mu nie ufa. Chantal chce uratować swoje małżeństwo, jednak nie jest to wcale takie łatwe, bo jej partner życiowy ma zostać ojcem dwojga dzieci z rożnych matek. Sprawy się wyraźnie komplikują. Tym dziewczynom z pewnością będzie potrzebna czekolada. Dużo czekolady!

„Dieta Miłośniczek Czekolady” Carole Matthews jest kontynuacją losów bohaterek powieści „Klub Miłośniczek Czekolady”. Czy cztery fantastyczne kobiety ułożą sobie wreszcie życie?

Asiek | 2016-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2016

„Ten, kto powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, najwyraźniej nigdy nie wydał grosza na czekoladę.”
„Dieta miłośniczek czekolady” to kontynuacja losów czterech przyjaciółek z powieści „Klub Miłośniczek Czekolady”. W tej części jeszcze więcej się dzieje niż w poprzedniej. Chantal, kobieta zdradzająca swojego męża jest w ciąży, ale nie ma pojęcia, z kim. Ma wielką nadzieję, że to dziecko jej męża. Nadia wraz z małym synkiem Lewisem powraca do Toby’ego, męża hazardzisty, który twierdzi, że definitywnie skończył ze swoim nałogiem przez który rodzina ma coraz większe długi. Ma jednak przeczucie, że to nie koniec ich problemów. Autumn nadal ma problem ze swoim uzależnionym od narkotyków bratem, który pojawia się w jej życiu, a za chwile znika by poddać się uzależnieniu. Dziewczyna próbuje sobie jednak ułożyć życie u boku Addisona, kolegi z pracy, w którym jest zakochana z wzajemnością. A Lucy? Lucy, jak zwykle nie wie czego chce. Po niefortunnej pomyłce rozstaje się ze swoim byłym...

Nelyt | 2016-11-18
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 18 listopada 2016

Kolejna część przygód członkiń Klubu Miłośniczek Czekolady: Lucy, Nadii, Autumn i Chantal.
Czytając serię w większości przypadków w tomie drugim zaczynają pojawiać się kłopoty i tak jest tym razem. Niby zawsze mnie takie sytuacje denerwują, ale powiedzmy sobie szczerze, jakby było tak sielankowo to też bym narzekała ;)
Lucy na własnej skórze doświadcza co to jest związek na odległość z którym niestety są same kłopoty i niestety w pobliżu znowu zaczyna kręcić się Marcus. Nadii służy separacja, wydaje się, że jej mężowi również, ale czy na pewno nie wrócił do hazardu? Autumn jest szczęśliwa z Addisonem, lecz wraca jej brat, a to oznacza powrót kłopotów. Chantal zaczyna tyć, ale nie z winy czekolady. Stara się wrócić do męża, ale okazuje się to wcale nie takie proste, a i w Czekoladowym Niebie źle się dzieje.
W tej części jak i w poprzedniej nie brakuje humoru i przygód. Bawiłam się świetnie. Dziewczyny miewają kłopoty, ale wszystko da się rozwiązać, wystarczy tylko odrobina czekolady...

kakunia84 | 2013-11-09
Przeczytana: 12 lutego 2012

kolejna rewelacyjna ksiazka , która goraco polecam....

LoVeandHoPe | 2014-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2014

Druga czesc po "Klubie milosniczek czekoladu" dalszej historii czworki kobiet, uzaleznionych od czekolady.
Wczoraj skonczylam pierwsza powiesc i od razu zabralam sie za druga.

"Dieta milosniczek czekolady" to moja ulubiona czesc. Jeszcze wiecej zaskakujacych przygod, nieoczekiwanach,ale bardzo zabawnych zwrotow akcj no i oczywiscie jeszcza wieksza ilosc czekolady.
Czytajac powiesc myslalam,ze umre.
Tak bardzo chcialam sprobowac tych niesamowitych trufli, ciastek, ciast, tortow oblanych porzadna iloscia czekolady. Prawdziwy raj dla czekoholikow.
Moim najwiekszym marzeniem jest fontanna z plynaca czekolada.

Polecam goraco obie czesci historii o milosniczkach czekolady.

P.S.
Przed zabraniem sie za czytanie koniecznie biegnijcie do sklepu po zapas czekolady.

Niewyobrazalna rozkosz gwarantowana. :D

Magdalena | 2011-10-16
Przeczytana: 16 października 2011

"Dieta miłośniczek czekolady" i "Klub miłośniczek czekolady", to książki wprost idealne na jesienne i ponure wieczory. Nieustępliwie jest to "babskie czytadło". Co nie znaczy złe. Przytulnie prosta i ciepła powieść. Pokazująca wielkość przyjaźni, siłę miłości-zarówno do mężczyzn, jak i...doskonałej czekolady.
Zdecydowanie polecam. Od czasu do czasu kobieta potrzebuje chwili odpoczynku z taką oto właśnie książką i... toną nieziemsko rozpływającej się w ustach czekolady!

Lenka | 2016-03-07
Przeczytana: 07 marca 2016

Druga część powieści i zdecydowanie godna polecenia. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Dobra na odstresowanie się od wszystkich trosk i kłopotów. Chwilami zabawna, chwilami smutna, ale takie jest w końcu życie. Dla kobiet, o kobietach i dużej ilości czekolady, i o miłości też ;)

Druga część Miłośniczek czekolady, również mi się podobała. Zabawna, przyjemna, wciągająca.
Nie jest to literatura wybitna, ale na wieczory po ciężkim dniu, jak najbardziej się nadaje.

Gabriela | 2011-10-10
Przeczytana: 09 października 2011

Książka przeczytana jednym tchem-niezbędna jest od razu po przeczytaniu częsci pierwszej

eveo | 2015-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2015

" - Z czego byście prędzej zrezygnowały, z jedzenia czy z czekolady?
- Z jedzenia. W dniu, kiedy doznam orgazmu, jedząc sałatę, mogę zmienić zdanie."

"Dieta miłośniczek czekolady" to kontynuacja "Klubu miłośniczek czekolady", jednak o diecie nie ma tu mowy, dziewczyny dalej obżerają się czekoladowymi słodkościami:).
To książka lekka, zabawna, o sile kobiecej przyjaźni na dobre i na złe.
Lucy to zabawna, roztargniona dziewczyna, w typie Bridget Jones, Chantal - przebojowa, piękna i bogata seksoholiczka.. , Autumn to zwariowana na punkcie ekologii altruistka a Nadia jest do reszty poświęcona rodzinie, - każda z nich jest inna, a razem tworzą mieszankę wybuchową...

Dina77 | 2011-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2011

Cudowna książka, przeczytałam w dwa dni nie mogłam oderwać oczu ani myśli. Książka łatwa i przyjemna w czytaniu , trochę przewidywalna ale nic nie może być idealnie i musiałam zjeść trochę czekolady niestety ;P