Cukiernia w ogrodzie

HarperCollins Polska
2016-02-17
2016-02-17
Adriana Celińska
literatura brytyjska literatura angielska cukiernia literatura kobieca kobieta miłość marzenia słodycze

Początek powieści trochę nudny, ale w trakcie książka się rozkręca. Także nie można jej porzucać za wcześnie. Cieszę się, że doczytałam do końca. Bardzo miła i sympatyczna opowieść.

Tu dużo można by opowiadać, ale w skrócie. Początek książki nudził mnie, wręcz denerwował. Dopiero w połowie akcja zaczęła się rozwijać. Cieszy mnie, że główna bohaterka zdecydowała się w końcu zadbać o siebie i o swoje szczęście. Szkoda, że pod koniec dopiero wszystko wyjaśnia się kartka po kartce. I wtedy książka zaczęła być interesująca. Jest w niej pewne przesłanie jak w każdym życiu nie dawać siebie w całości ale z umiarkowaniem. Podsumowując książka warta przeczytania ale trzeba cierpliwości im bardziej w głębi się czytelnik w powieść tym szybciej dotrze to sensu moich przemyśleń.

Bardzo przyjemna , pełna ciepła i magii opowieść o wyjątkowej cukierni i jej właścicielce. Od samego początku byłem zafascynowany książka. Świetna powieść jak i fabuła.
Polecam

Polecam

Przyjemnie i szybko się czyta, jedynie trochę irytujące jest picie lub przygotowywanie herbaty na co drugiej stronie. Jeżeli ktoś szuka czegoś lekkiego na wieczór to "Cukiernia w ogrodzie" spełni jego oczekiwania :)

Smutna ta książka bardzo ...Gdyby główna bohaterka istniała naprawdę - a podejrzewam, że jest wiele takich podobnych do niej kobiet to nawet nie chcę sobie wyobrażać jak takie wydarzenia spowodowałyby spustoszenie w psychice...Niestety życie bywa brutalne i nie zawsze kończy happy endem oraz odnalezieniem pozytywnego rozwiązania tych najtrudniejszych problemów.

Nie jest to taka rasowa powieść o miłości. Fajnie i szybko się ją czyta. Ciekawa sceneria. Jak dla mnie to zabrakło emocji i uniesień. Nie do końca mam przekonanie do głównej bohaterki. Były momenty, gdzie bardzo mnie drażniła.

Myślę, że ta lektura to miły przerywnik i dodatek do małej czarnej z kawałkiem przepysznego ciasta w ukwieconym ogrodzie.

Bardzo przyjemna i lekka lektura, poruszająca sprawy, które warto poruszyć! Polecam :)

Fajna historia na długie ,zimowe wieczory :)

Fajna historia na długie ,zimowe wieczory :)

Całkiem sympatyczne czytadło.

Całkiem sympatyczne czytadło.

Jakoś zmęczyłam do końca. Trochę za naiwna i za prosta. Główna bohaterka denerwująca.

Carole Matthews Cukiernia w ogrodzie Zobacz więcej