Święta Miłośniczek Czekolady

Carole Matthews Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Klub Miłośniczek Czekolady (tom 3) literatura piękna
The Chocolate Lover's Christmas
Elżbieta Regulska-Chlebowska
HarperCollins Polska
The Chocolate Lover's Christmas
Klub Miłośniczek Czekolady (tom 3)
literatura piękna
Elżbieta Regulska-Chlebowska

Owszem jest przewidująca ale lekko i przyjemnie się ją czyta.

Miłośniczek Czekolady nigdy za wiele!

Klimatyczna książka, do poczytania w wolnej chwili, jednak bardzo przewidywalna, ale ma swój urok.

Lekka pozycja.
Chociaż biorąc pod uwagę ilość czekolady w niej zawarte chyba nie powinnam tak pisać.
Przepyszna, ciepła i pełna słodyczy książka.
Idealna na zimowy wieczór z kocem i herbatą.
Przyjaciółki z "Klubu Miłośniczek Czekolady" porywają w swój świat i pozwalają przechodzić przez niego czytelnikowi.
Pokazują, jaką wartość ma prawdziwa przyjaźń i że cokolwiek by...

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

Zdecydowane nie dla takich lektur!

Przesłodzone dialogi, problemy rozwiązujące się same, infantylne bohaterki, mówi Wam to coś? Tak ! To właśnie jest tak zwana "literatura kobieca" , czyli książka romantyczno-słodko-pierdząca.

Nie wiem, dlaczego ja to robię i znów w okresie bożonarodzeniowym zabieram się za książki ze świętami w tle. A...

Świetna książka w czasie przygotowań świątecznych. Najlepiej czytać przy kubku kakao z dodatkiem czekolady.

Bardzo miło czytało się tą książkę. Ciekawa choć bardzo życiowa fabuła, fajne bohaterki i fajne życiowe problemy super i z humorem opisane. Czyta się jednym tchem. Polecam bardzo.

Zdecydowanie nie siadaj do tej książki, gdy jesteś na diecie. ..

Lekka i przyjemna lektura na świąteczny czas

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami i postanowiłam cały ten przedświąteczny czas poświęcić na zimowe lektury. Na mojej czytelniczej liście nie mogło więc zabraknąć książki, którą swego czasu poleciła mi jedna z zaufanych blogerek. Ciepła, lekka opowieść z nutką magii świąt – taka właśnie miała być historia od Carole Matthews. Święta Miłośniczek Czekolady to trzecia...

Dyskusje

• 2016