Wojna dusz. Tom 3. Smoki zaginionego księżyca

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Ekscytujące zwieńczenie trylogii DRAGONLANCE Wojna dusz, rozpoczętej powieściami Smoki upadłego słońca oraz Smoki Zagubionej Gwiazdy . Ansalon ogarnęła wojenna pożoga. Armia dusz zmarłych maszeruje na podbój świata pod przywództwem mistycznej wojowniczki Miny, która służy potężnemu Jedynemu Bogu.

Karolina | 2013-07-20
Przeczytana: 18 lipca 2013

Ostatnia część trylogii o Minie i Jedynym Bogu, dlatego wszystkie wątki się zbiegają i znajdują swój całkiem zgrabnie wymyślony finał. Podobała mi się wielowątkowość tej opowieści, ale również to, że mimo iż nie czytałam wcześniejszych części sagi nie miałam problemu z nadążaniem za historią. Niejasne wątki (które pewnie byłyby zrozumiałe po przeczytaniu innych ksiażek serii) tylko potęgowały moją ciekawość. Z pewością sięgnę po inne pozycje, ponieważ słyszałam, że Wojna Dusz była najsłabszą z Dragonlance. Tymczasem ja naprawdę dobrze się przy niej bawiłam - nawet jeśli znalazłam jakąć lukę lub niedociągnięcie.

Aiwlys | 2013-02-11
Przeczytana: wrzesień 2011

Ostatni tom. Nareszcie. Ta historia zaczęła się powoli dłużyć. Ale przynajmniej wszystko wróciło do stanu poprzedniego, czyli znany nam Krynn stał się Krynnem.

Machor | 2017-04-09
Karno | 2017-01-05