Dom córek

2009-01-01
2009-01-01
Anna Dobrzańska
Dom córek

Matko jedyna co za gniot! Nie jestem w stanie doczytać do końca….

Matko jedyna co za gniot! Nie jestem w stanie doczytać do końca….

Kocham czytać takie książki. Mnie porwała bardzo. Polecam

Kocham czytać takie książki. Mnie porwała bardzo. Polecam

Taka sobie. Bez szału, bez polotu. Przeczytałam, Ale zbytnio mnie nie ciągnęła.

Taka sobie. Bez szału, bez polotu. Przeczytałam, Ale zbytnio mnie nie ciągnęła.

Całkiem przyjemne czytadło.

Całkiem przyjemne czytadło.

Niby przewidywalna, niby jedna z wielu podobnych, a jednak warto spędzić z nią popołudnie :)

Historia trzech sióstr i ich spadku jakim jest winnica.Pełna humoru i ciepła.Czyta się lekko i przyjemnie,Polecam.

Zacznę,że nie moja bajka.Te wszystkie sprawy z robieniem wina.Ale,na szczęście autorka nie zanudzała mnie.Tylko to tematyką,było tam też dużo o relacjach rodzimych.
Nagła śmierć seniora rodu,a potem zlot dwóch jego córek.A ta pierwsza,musi się z tym pogodzić.
Książka,bardzo optymistyczna i fajna.Bardzo dobrze,opisane relacje rodzine ( czasem trudne ) na koniec.Fajna scena,dziewczyny nagie biegnące do wody.

Wesoła, dość naiwna historia o tym, jak wspólne problemy i dziedzictwo (w tym przypadku winnica) potrafią zjednoczyć nienawidzące się przyrodnie siostry. Typowa obyczajowka na maksymalnie 2 popołudnia.

Kolejna świetna książka tej autorki! polecam

Kolejna świetna książka tej autorki! polecam

Książka przeciętna, takie czytadło ale cytat:
"Nowy Rok przyniósł ze sobą opady śniegu, które zmieniły smętne poletka brązowych winorośli w prawdziwie wytworny krajobraz, robiąc z nimi to, co futro z norek potrafi uczynić do pewnego wieku z każdą przeciętną kobietą."
spowodował jedną gwiazdkę więcej :)

Książka przeciętna, takie czytadło ale cytat:
spowodował jedną gwiazdkę więcej :)

• Biblioteka
  • Literatura kobieca