Teresa 
", Książka, -, to, mistrz, , co, darmo, nauki, udziela, , kto, , lubi, -, doradcę, ma, i, przyjaciela, , który, z, nim, smutki, dzieli, , pomaga, radości, , chwilę, nudów, odpędza, , osładza, cierpkości.",
"Dlaczego książki czytać lubię tak? Bo świat w nich czasem jest na wspak! Jestem staroświecka, telewizja mnie nie bawi. Czuję, że ona wyobraźni mnie pozbawi! Dotykam okładki i przeszywa mnie dreszcz... Tam ukryta jest tajemnica, którą bardzo poznać chcę! Przez chwilę mogę odpłynąć do innego świata, gdzie smutki i radości los dziwnie przeplata. Czytanie uzależnia i ja coś o tym wiem, gdyż dzień bez czytania to stracony dzień!"
kobieta, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 4 godziny temu
Teraz czytam
  • Zanim odfrunę
    Zanim odfrunę
    Autor:
    Granica miłości i nienawiści bywa jak brzeg morza, zaskakująco zmienna… Nowa powieść Hanny Kowalewskiej z bestsellerowej serii o Jantarni. W nadmorskim miasteczku po sezonie niejedno może się zdar...
    czytelników: 156 | opinie: 11 | ocena: 7,88 (25 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-10 14:52:22
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Zawrocie (tom 5)
 
2018-12-10 14:52:18
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Zawrocie (tom 4)
 
2018-12-10 14:40:43
Ma nowego znajomego: BaSiUlA
 
2018-12-10 14:28:33
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Zawrocie (tom 3)
 
2018-12-10 14:28:18
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Zawrocie (tom 2)
 
2018-12-09 22:48:12
Ma nowego znajomego: Estera
 
2018-12-09 14:15:16
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Ta powieść zaraża optymizmem i dodaje otuchy gdy już nie ma nadziei.To bardzo życiowa opowieść która mogłaby stać się historią każdego z nas.Krystyna Mirek udowadnia, że wystarczy nawet niewielka dawka odwagi, by odnaleźć szczęście. Czasami jest ono na wyciągnięcie dłoni, innym razem trzeba sięgnąć nieco dalej. Lektura przekonuje, że warto patrzeć poza horyzont, wyjść ze strefy komfortu, udać... Ta powieść zaraża optymizmem i dodaje otuchy gdy już nie ma nadziei.To bardzo życiowa opowieść która mogłaby stać się historią każdego z nas.Krystyna Mirek udowadnia, że wystarczy nawet niewielka dawka odwagi, by odnaleźć szczęście. Czasami jest ono na wyciągnięcie dłoni, innym razem trzeba sięgnąć nieco dalej. Lektura przekonuje, że warto patrzeć poza horyzont, wyjść ze strefy komfortu, udać się do miejsca, które wydaje się najmniej odpowiednie, by odnaleźć upragnioną satysfakcję.

Książka z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które aktualnie są na życiowym zakręcie i boją się podjąć poważną decyzję. Czasami potrzebny jest mały impuls, nadzieja, że faktycznie czeka na nas coś lepszego niż dotychczasowe, codzienne życie. Czy stabilizacja jest zawsze najlepszym rozwiązaniem? A może warto sięgnąć po marzenia? Polecam.

pokaż więcej

 
2018-12-09 14:14:38
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
Cykl: Jantarnia (tom 2)
 
2018-12-07 14:26:49
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Bądź przy mnie zawsze (tom 2)

W moim odczuciu jest to historia słodko-gorzka, która ma ogromne prawdopodobieństwo spełnienia się w realnym świecie. Chwyta za serce, zmusza nas do przemyśleń, a zarazem otula ciepłem pozytywnych emocji, których jest tutaj wiele. Autorka piszę w taki sposób, który do mnie przemawia. Wzbudza ciekawość od pierwszych stron i nim się spostrzeżesz docierasz do końca. I tu pojawiło się moje ogromne... W moim odczuciu jest to historia słodko-gorzka, która ma ogromne prawdopodobieństwo spełnienia się w realnym świecie. Chwyta za serce, zmusza nas do przemyśleń, a zarazem otula ciepłem pozytywnych emocji, których jest tutaj wiele. Autorka piszę w taki sposób, który do mnie przemawia. Wzbudza ciekawość od pierwszych stron i nim się spostrzeżesz docierasz do końca. I tu pojawiło się moje ogromne zaskoczenie. Historia została przerwana w kulminacyjnym momencie.Dla pocieszenia dodam że będzie kolejna część tej historii.Polecam.

pokaż więcej

 
2018-12-06 15:15:32
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Zawrocie (tom 1)
 
2018-12-05 22:18:26
Ma nowego znajomego: Madi
 
2018-12-05 20:14:31
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Słowiańskie siedlisko (tom 1)

Świetna książka która oczaruje każdego czytelnika od pierwszych stron i nie pozwoli się oderwać ,zachwyci pogańskim klimatem ,wierzeniami,magią ziół oraz tym jak rozwijało się państwo polskie.W powieści poznajemy życie codzienne pierwszych Słowiań ich obrzędy narodzin ,pogrzebu a także etapy prac podporządkowane porą roku.Autorka zastosowała staropolski język, wzbogacając powieść.Czyta się z... Świetna książka która oczaruje każdego czytelnika od pierwszych stron i nie pozwoli się oderwać ,zachwyci pogańskim klimatem ,wierzeniami,magią ziół oraz tym jak rozwijało się państwo polskie.W powieści poznajemy życie codzienne pierwszych Słowiań ich obrzędy narodzin ,pogrzebu a także etapy prac podporządkowane porą roku.Autorka zastosowała staropolski język, wzbogacając powieść.Czyta się z wielką przyjemnością.Polecam.

pokaż więcej

 
2018-12-04 13:43:40
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Wspaniale napisana powieść oparta na faktach historycznych.Autorka ukazała prawdę która bywa ukrywana i kontrowersyjna.Jest to realistyczna historia trzech młodych kobiet które mimo okrucieństwa i traumatycznych przeżyć pragną zacząć wszystko od nowa ,marzą o normalności.Myślę że warto zagłębić się w tą opowieść bowiem w tle zostały ukazane prawdziwe obrazy końca wojny oraz zmian ustrojowych w... Wspaniale napisana powieść oparta na faktach historycznych.Autorka ukazała prawdę która bywa ukrywana i kontrowersyjna.Jest to realistyczna historia trzech młodych kobiet które mimo okrucieństwa i traumatycznych przeżyć pragną zacząć wszystko od nowa ,marzą o normalności.Myślę że warto zagłębić się w tą opowieść bowiem w tle zostały ukazane prawdziwe obrazy końca wojny oraz zmian ustrojowych w naszej ojczyżnie.Pomimo wojennej tematyki powieść ta jest lekka ,przyjemna i zabawna.Polecam.

pokaż więcej

 
2018-12-03 19:20:42
Ma nowego znajomego: Magdalena
 
2018-12-03 18:43:48
Ma nowego znajomego: Georgia
 
Moja biblioteczka
3062 234 9288
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (142)

Ulubieni autorzy (62)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (16)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd