Po tych wszystkich latach

Tłumaczenie: Zofia Zinserling
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Diament". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
After all these years
83-86669-05-5
agasta

Mąż porzucił ją wkrótce po srebrnym weselu i odszedł z inną. Dwa miesiące później Rosie znajduje we własnej kuchni trupa eks-męża z nożem w piersi. Ponieważ wszystko świadczy przeciw niej, postanawia na własną rękę szukać mordercy. Pomaga jej w tym przyjaciółka i kolega syna. Postawiona poza prawem Rosie Meyers - nauczycielka w miejscowym college'u, elegancka i żyjąca do tej pory w hermetycznym świecie zamożnych ludzi - nagle poznaje Nowy Jork, jakiego istnienia nigdy nie podejrzewała. Susan Isaack jest utalentowaną powieściopisarką. Jako antropolog kultury specjalizuje się w opisywaniu wyższych warstw społecznych. Od lat mieszka na Long Island. To wszystko oraz dystans, poczucie humoru i umiejętność tworzenia interesującej fabuły sprawia, ze jej książki są czymś więcej niż sprawnie napisanymi powieściami obyczajowymi.

fraszka | 2010-07-20
Przeczytana: 18 lipca 2010