Po kompromitacji

5 (14 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Long Time No See
9788324131945
kompromitacja

Inteligentna, wygadana, dowcipna i obdarzona niezwykłym talentem do wtykania nosa w nie swoje sprawy bohaterka "Kompromitacji" znowu pakuje się w kłopoty. Życie Judith bardzo się zmieniło. Wciąż mieszka w tym samym eleganckim domu na Long Island, ale jest teraz profesorem historii. Jednak wciąż pasjonują ją zagadki kryminalne i kiedy jej sąsiadka Courtney Logan znika bez śladu, pani profesor...

Życie Judith bardzo się zmieniło. Wciąż mieszka w tym samym eleganckim domu na Long Island, ale jest teraz profesorem historii. Jednak wciąż pasjonują ją zagadki kryminalne i kiedy jej sąsiadka Courtney Logan znika bez śladu, pani profesor rozpoczyna prywatne śledztwo.

Co mogło się przytrafić wzorowej pani domu z przedmieścia? Czy jej przystojny mąż ma coś na sumieniu? A może to Courtney miała jakieś sekrety?

Judith bez reszty angażuje się w dochodzenie - zwłaszcza że może to oznaczać spotkanie z detektywem, z którym kiedyś połączył ją ognisty romans...

źródło opisu: [Amber, 2008]

Marianna | 2017-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2017

Książka mocno przeciętna. Tempo akcji tak powolne, że aż męczące. Śledztwo ciągnęło się strasznie wolno i opornie. Nudne to było jak flaki z olejem. Jednak pod koniec akcja przyspiesza i wtedy już jest ok. Ogólnie może być, ale przyznam się szczerze,że autorka mnie trochę rozczarowała. Jak pierwsza część była znakomita tak ta rozczarowująca. Język autorki też woła o pomstę do nieba. Tylu wulgarnych określeń w jednej książce już dawno nie spotkałam.
A już porównywanie jej do książek Joanny Chmielewskiej i jej stylu mocno na wyrost. Nawet bym mogła zasugerować wydawcy, że nie powinien porównywać do siebie twórczości tych dwóch pisarek,bo do naszej tej amerykańskiej jest daleko. Ale książke polecam, idealna na bezsenność!

Soyunica | 2017-06-12

Autorka ma zdecydowanie lepsze książki. Ta mnie od pierwszej strony nie wciągnęła, ale nie mogłam jej nie przeczytać, gdyż zastanawiałabym się jak to się zakończyło. Zdecydowanie za długo ciągnęło się to wszystko i akcja przez to jakby stanęła w miejscu.

morfiwen Edyta | 2016-07-23
Przeczytana: 21 lipca 2016