Po kompromitacji

Wydawnictwo: Amber
Long Time No See
9788324131945
kompromitacja

Inteligentna, wygadana, dowcipna i obdarzona niezwykłym talentem do wtykania nosa w nie swoje sprawy bohaterka "Kompromitacji" znowu pakuje się w kłopoty. Życie Judith bardzo się zmieniło. Wciąż mieszka w tym samym eleganckim domu na Long Island, ale jest teraz profesorem historii. Jednak wciąż pasjonują ją zagadki kryminalne i kiedy jej sąsiadka Courtney Logan znika bez śladu, pani profesor...

Życie Judith bardzo się zmieniło. Wciąż mieszka w tym samym eleganckim domu na Long Island, ale jest teraz profesorem historii. Jednak wciąż pasjonują ją zagadki kryminalne i kiedy jej sąsiadka Courtney Logan znika bez śladu, pani profesor rozpoczyna prywatne śledztwo.

Co mogło się przytrafić wzorowej pani domu z przedmieścia? Czy jej przystojny mąż ma coś na sumieniu? A może to Courtney miała jakieś sekrety?

Judith bez reszty angażuje się w dochodzenie - zwłaszcza że może to oznaczać spotkanie z detektywem, z którym kiedyś połączył ją ognisty romans...

źródło opisu: [Amber, 2008]

morfiwen Edyta | 2016-07-23