Kochaj albo zdradź

Past Perfect
978-83-241-2993-5
kryminał, romans
sujeczka

Trochę zwariowana bohaterka, międzynarodowa afera szpiegowska, zawrotne tempo i duża dawka humoru. Pisarka i scenarzystka popularnego serialu szpiegowskiego, szczęśliwa żona i matka - Katie ma wszystko. Dręczy ją tylko jedno: dlaczego piętnaście lat temu wyrzucono ją z CIA. Była co prawda zaledwie analitykiem i nie uczestniczyła w niebezpiecznych akcjach, lecz praca dla wywiadu napawała ją dumą. Telefon od byłej koleżanki z Agencji daje szansę na rozwiązanie zagadki. Wykorzystując swoją inteligencję i nieco przesadnie wybujałą wyobraźnię, Katie rusza na podbój szpiegowskiego świata. Szybko przekonuje się jednak, że tu nie ma efektownych przygód i dzielnych asów wywiadu ze stron jej powieści. Tu kule są prawdziwe, mało kto żyje długo i szczęśliwie, a tajnej misji nie prowadzi się w szpilkach...

Joanna JJ | 2016-11-14
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 13 listopada 2016

Książka jak dla mnie, nie do przebrnięcia. Starałam się,naprawdę. Doczytałam do 48 str i miałam dość. Oddaję do biblioteki bez żadnego żalu i pędzę po jakąś inną, przyjemną dla oka :) Nie polecam.

Insreall | 2013-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2013

Po długich zmaganiach z powieścią Susan Isaacs w końcu dobrnęłam do końca. Cóż mogę napisać? Pierwsze 100 stron przeczytałam dość szybko i nawet nie skłamię pisząc, że historia mnie wciągnęła. Jednak później po prostu przekartkowałam książkę, choć zwykle tego nie robię. Bywało zabawnie, ciekawie, momentami nawet przyjemnie! Ale ostatecznie mogę z ręką na sercu stwierdzić, że przez większość czasu wynudziłam się śmiertelnie, poznając losy głównej bohaterki. A będąc już przy bohaterce, autorka stworzyła ciekawą postać. Była to chyba jedyna zaleta całej książki. Dobiegająca czterdziestki, zabawna, zdeterminowana Katie, która postanowi za wszelką cenę dowiedzieć się dlaczego kilkanaście lat temu podzieliła taki, a nie inny los. Lubię bohaterów z którymi można się utożsamić czytając lekturę i pewnie dlatego postanowiłam ją doczytać. Jednak mając do wyboru coś innego, postawiłabym na inną tematykę.

wiejskifilozof | 2012-01-13

Lekka i czasem przyjemna , jednak autorka się skupia głównie na swej bohaterce .Czasem mam wrażenie ,że ona jest tam jedyną postacią .

monika | 2016-01-29
Przeczytana: 12 marca 2016