Ta chwila jest nasza

Okładka książki Ta chwila jest nasza Agata Przybyłek
Okładka książki Ta chwila jest nasza
Agata Przybyłek Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Seria Nadmorska (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Seria Nadmorska (tom 1)
Czwarta Strona
2023-01-11
2023-01-11

Seria nadmorska od Agaty Przybyłek.

Ta chwila jest nasza to pierwsza część serii nadmorskiej.

W Gdańsku po ciężkim dniu Julia próbuje odreagować złośliwość losu na nadmorskiej plaży. Na której poznaje Pawła.

Spędzają ze sobą weekend.
Pełen rozmów i uniesień namiętności.
Wiedzą jednak,że wraz z nadejściem nowego tygodnia ich drogi muszą się rozejść.

Wracają do swoich codzienności pomimo tego,że oboje nie mogą przestać o sobie myśleć i marzyć.

Czy Ci dwoje mają szansę by jeszcze kiedyś się spotkać ?

W tej książce znajdziesz dylematy głównych bohaterów.
Ale także myśli, że nic nie dzieje się bez powodu.

Seria nadmorska od Agaty Przybyłek.

Ta chwila jest nasza to pierwsza część serii nadmorskiej.

Spędzają ze sobą weekend.
Pełen rozmów i uniesień namiętności.
Wiedzą jednak,że wraz z nadejściem nowego tygodnia ich drogi muszą się rozejść.

Wracają do...

Uwielbiam powieści z nadmorskim klimatem. Dobrze i szybko się czyta, jak zwykle u Pani Agaty.

Nie przemówiła do mnie ta historia... Niezwykle infantylna i nierealna, niedojrzali i irytujący bohaterowie, w dodatku wątek zdrady... Lubiłam książki tej autorki, ale ta według mnie jest najsłabsza.

Pokazująca miłość dwóch różnych światów materialnych, ograniczenia które z tego wynikają choć uczucie jest prawdziwe oraz jak nie spełniona miłość wyrządza krzywdę innym osobom obok nas. Pełna emocji.

Zauroczyła mnie ta książka, potrzebowałam takiej historii, aby rozgrzała moje serducho w te zimowe wieczory. „Ta chwila jest nasza” to piękna powieść miłosna, która pokazuje jak prawdziwe uczucie potrafi uskrzydlać, ale też ranić. Historia ta uświadamia czytelnika jak jeden moment może wiele zmienić w naszym świecie, dać nam nadzieję i ją też zniszczyć. Jest ona bardzo życiowa i prawdziwa, niepozwalająca czytelnikowi oderwać się od siebie nawet na moment, a do tego uzależniająca z każdą stroną mocniej. Książka ta pokazuje, że prawdziwa miłość jest albo jej nie ma, nie możemy kogoś zmusić do kochania, ani miłości się nauczyć. O tym przekonają się nasi bohaterowie Julia i Paweł. On widząc zapłakaną piękną niewiastę na plaży, postanawia podejść do niej i zagadać. Nie jest to w jego stylu, wiecznie zapracowany właściciel firmy nie ma czasu na sentymenty, zresztą ona też na co dzień nie jest tak otwarta na ludzi. Dwoje tak różnych osób, w różnych momentach życia, spotykają się przypadkiem i zrządzenie losu sprawia, że spędzą ze sobą kilka najbliższych dni… dni które odmienią ich na zawsze, jednak czy będą oni mieli na tyle siły w sobie aby odmienić swoje życia dla miłości? Na niektóre kroki potrzeba czasu, a wtedy może być już za późno…

Blonderka.pl

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Kocham powieści Pani Agaty Przybyłek jest jedną z moich ulubionych pisarek,pisze ładnym piórem,autorki styl pisania wspaniały.
Zauroczona i oczarowana zostałam tą książką,główną bohaterkę polubiłam.
Pozytywny odbiór lektury miałam,zapewniła mi miłe chwile książką.
Super,cudowna powieść.

Zauroczona i oczarowana zostałam tą książką,główną bohaterkę polubiłam.
Pozytywny odbiór lektury miałam,zapewniła mi miłe chwile książką.
Super,cudowna powieść.

Spokojna, do połknięcia na raz, na oderwanie od rzeczywistości. Napisana też w porządku, ale nie przypadła mi jakoś mocno do gustu. Jednak nie żałuję, bo czytało się przyjemnie.

Bardzo chciałam przeczytać tę książkę od Agaty Przybyłek i otwieram ją z wypiekami na twarzy. Nie zawiodłam się. :)

Przyznaję, książka jest miejscami troszkę naiwna (jak i niestety główna bohaterka),ale czy nie tego poniekąd oczekujemy od powieści romantycznej? ;)
Ogromnym plusem była wartka fabuła, bez zbędnych wątków pobocznych i opisów - książkę czytało się szybko i mnie niesamowicie wciągnęła.

Pachnąca morzem, przeurocza i do bólu romantyczna.

ciekawa

ciekawa