Koktajle do zadań specjalnych

Okładka książki Koktajle do zadań specjalnych Hanna Stolińska
Okładka książki Koktajle do zadań specjalnych
Hanna Stolińska Wydawnictwo: Zwierciadło poradniki
poradniki
Zwierciadło
2022-06-01
2022-06-01

Lubicie koktajle? Ja bardzo ☺️ mogą stanowić pyszny i zdrowy zamiennik posiłku.
Jeśli nie macie pomysłu jakie składniki połączyć, aby cieszyć się nie tylko jego smakiem, ale dodatkowo za jego sprawą poczuć się lepiej idealną propozycją jest książka „Koktajle do zadań specjalnych”.
W książce autorka podzieliła koktajle wg ich przeznaczenia i celu jaki dzięki nim chcemy osiągnąć. Mamy np. koktajle wspierające odporność, oczyszczające czy regeneracyjne. Oprócz gotowych przepisów dr Stolińska przemyca tu również wiedzę merytoryczną opartą na badaniach naukowych.
Nie zabrakło również listy zakupów, dzięki której możemy zaplanować nasze koktajle.
Na początku każdego rozdziału autorka udowadnia jak duży wpływ na nasze samopoczucie ma sposób w jaki się odżywiamy. Wymienia jakie składniki trzeba dodać do naszej diety, a jakie ograniczyć. Jest dużo oczywistych faktów, ale są również ciekawostki, o których wcześniej nie słyszałam.
Samo wydanie jest przepiękne, możecie się przekonać sami, przesuwając palcem w bok i zobaczyć jak wyglada jego zacna zawartość.
Zapraszam na https://www.instagram.com/myslowlymoments/

Lubicie koktajle? Ja bardzo ☺️ mogą stanowić pyszny i zdrowy zamiennik posiłku.

• Pani Paula
  • Kulinaria, przepisy kulinarne

Dodaj cytat z książki Koktajle do zadań specjalnych