Dieta faceta. Męskie zdrowie od kuchni

Okładka książki Dieta faceta. Męskie zdrowie od kuchni Hanna Stolińska, Grzegorz Zawierucha
Okładka książki Dieta faceta. Męskie zdrowie od kuchni
Hanna StolińskaGrzegorz Zawierucha Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2021-12-09
2021-12-09
kulinaria poradniki zdrowie dietetyka dla mężczyzn

📙 "Dieta faceta. Męskie zdrowie od kuchni" to swego rodzaju poradnik i przewodnik po męskim świecie odżywiania. 🍽️ W książce przeczytamy z jakimi problemami zdrowotnymi borykają się mężczyźni w różnych okresach życia. Dowiesz się o zaburzeniach lipidowych, chorobach układu krążenia, nadciśnieniu tętniczym krwi, nadwadze i otyłości, dnie moczanowej, łysieniu, zespole niedoboru testosteronu, problemach ze stawami i prostatą, depresji oraz o chorobach neurodegeneracyjnych. Ponadto dowiesz się jaki styl życia, a zwłaszcza dieta wpływają na profilaktykę i leczenie tych schorzeń a także jak spowolnić proces starzenia się organizmu i zachować dobrą kondycję na dłużej. 💪 Poruszony zostanie także temat snu, używek, aktywności fizycznej i oczywiście męskiej psychiki i seksualności. A kiedy zapoznamy się już z teorią do gry wkroczy praktyka. Zwycięzca programu MasterChef Grzegorz Zawierucha pokaże przepisy na tradycyjne potrawy w zdrowszej odsłonie. Wisienką na torcie będą piękne zdjęcia przyrządzonych dań. 😍😋
Ta książka to solidna dawka wiedzy w połączeniu z całkiem prostymi daniami, więc spokojnie można z niej skorzystać, do czego serdecznie zachęcam. 😉

Jak wiemy dieta odgrywa bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. To co jemy nie jest dla nas obojętne.
Bardzo trafne jest tutaj powiedzenie ,, Jesteś tym co jesz"
Książka ,,Dieta faceta" Hanny Stolińskiej i Grzegorza Zawieruchy zawiera bardzo dużo przydatnych informacji na temat wpływu diety na nasz organizm. Jest to po części wywiad. W treści książki możemy znaleźć takie informacje jak np. co jeść przy różnych chorobach, aby poprawić nasz komfort życia. Uświadamia nas w jaki sposób możemy spowolnić proces starzenia naszego organizmu. Jak wpływają używki na nasz organizm a jak np. aktywność fizyczna czy też jakość i długość snu. Poza tym w tej książce znajdziemy mnóstwo przepisów na śniadania, przekąski, sałatki a także na posiłki po treningu i wiele innych. Dodatkowo do przepisów załączone są świetne zdjęcia potraw. Od samego patrzenia, aż chce się jeść 😃
Książka jest dość ciekawa i na pewno przydatna. Czasami nawet nie spodziewamy się jakie spustoszenie w naszym organizmie robi zła dieta.
Polecam wszystkim, którzy chcą ustabilizować swoją dietę i przejść na zdrowy tryb życia .
Dziękuję za egzemplarz @wydawnictwoslowne

jacek_jestem_5

Bardzo trafne jest tutaj powiedzenie ,, Jesteś tym co jesz"

• Inne
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • 2022r.
  • Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki Dieta faceta. Męskie zdrowie od kuchni