Wirtualne zauroczenie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
miłość, internet, zauroczenie
literatura piękna
Anita

Net to zoo i dżungla – konstatuje Caro, bohaterka „Wirtualnego zauroczenia”. Zafascynowana, zamienia się w Emmę i zanurza w sztucznym raju, który objawił się jej za szklanym ekranem starego, poczciwego komputera. Niczym Alicja w Krainie Czarów spotyka w cyberświecie najdziwniejsze postacie: Luckymana, Szuwarowca, Oldenwomanlovera i tajemniczego Anglika, przemieniającego się w coraz to inną osobę. Caro uzależnia się od netu, zapominając o tym, co ją tam zaprowadziło. Oczywiście, oczywiście – jakże inaczej – poszukiwanie miłości.

Czy ją w końcu odnajdzie? Czy odnajdzie siebie?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Matek26bn P | 2018-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2018

Nie podołała moim oczekiwaniom. Nie pobiła poprzeczki zostawionej przez samotność w sieci, wyszła z niej jej uboga kuzynka. Długo czytałem, troszkę się męcząc. Główny wątek tak zaciemniony pobocznymi nie znaczącymi pierdołami, że w ogóle nie chciało się go śledzić. Jedyny plus za postać byłego męża- hipohondryka (wnosił element humorystyczny - jedyny) i zakończenie które było niedopowiedziane więc nie zostało położone. Pozycja do szybkiego przeczytania - zapchaj dziury i zapomnienia.

Lily | 2018-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2018

Nie wiem, czy to powieść reprezentująca styl autorki czy jednorazowy wybryk, ale... znudziła mnie straszliwie. Dotarłam trochę dalej niż do połowy, ale mam już serdecznie dosyć.

Wojciech Gołębiewski | 2015-09-24
Przeczytana: 24 września 2015

Częściowo uzależniony od zbiorów Biblioteki Publicznej w Toronto trafiłem na to-to, bliżej nieokreślone. Nim przejdę do meritum. kłaniam się tradycyjnie Panu Konsulowi III RP i odpowiednim władzom w Kraju, uniżenie, do stóp samych i dziękuję za troskę ich o Polonię. Żeby was IV, V, czy VI RP do więzień i na tortury posłała. Jeszcze bezczelnie banialuki prawicie o waszej dbałości o Polonię. To dzięki wam skazany zostałem na wzięcie wytworu Kalickiej do ręki. Niech was szlag trafi!! a merytorycznie to potrzebna pomoc psychiatryczna dla autorki, wydawcy i czytelników, który uparli się i narażając zdrowie dobrnęli w okolice końca.
Wyd. W.A.B.

unaperuna | 2015-02-09

strata czasu

Polin_ | 2014-12-21

Jako 14-sto latka byłam zachwycona tą książką. Teraz wydaje mi się ona jedynie opowieścią o niedojrzałej rozwódce, która znudzona swoim życiem szuka wrażeń w internecie.

colezanka | 2014-12-08

Mnie ciekawi tylko jedno: kto zdecydował się TO wydać?!

AgataMiniaturka | 2014-10-02
Na półkach: Przeczytane, Szkoda czasu

Koszmar.
Broszurka wypełniona "zapełniaczami przestrzeni".

_paniodpolskiego | 2014-04-09

Okropieństwo!

Kolejna pozycja z gatunku - internet uzależnia...wszyscy o tym wiedzą, ale żeby od razu powieść? Stanowczo odradzam ! Szkoda czasu

evi | 2013-12-04

Po prostu głupia książka szkoda czau na czytanie.