Anka

Spełniły się życzenia Dominiki - bohaterki Mężczyzny do towarzystwa. Żyje sobie szczęśliwie z Pedrem, wydała nawet powieść o ich wielkiej miłości. Z tego też powodu udziela wywiadu prestiżowemu pismu My Fair Lady i wzbudza niezdrowe zainteresowanie swoich uczniów. Spełnione uczucie miewa i wzloty i upadki, niemniej nic nie zapowiada katastrofy, toteż kiedy ta następuje, na Dominikę zwala się lawina pytań - ważnych, mniej ważnych i zgoła podstawowych.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Katherina87 | 2012-11-23

Spełniły się życzenia Dominiki. Żyje szczęśliwie z ukochanym Pedrem, wydała nawet powieść o swojej wielkiej miłości. Z tej okazji udziela wywiadu prestiżowemu pismu "My Fair Lady". Poznaje czarującego wydawcę. Wzbudza zainteresowanie swoich uczniów i niechęć dyrektorki gimnazjum. Jej spełnione uczucie miewa wzloty i upadki, ale nic nie zapowiada najgorszego.
I wtedy następuje katastrofa, a zrozpaczoną bohaterkę zasypuje lawina pytań:
Czy Pedro, który odzyskał pamięć po wypadku, przypomniał sobie wszystko? Na kogo dybie psychopatka z Manhattanu? Czy seksbomba z przedszkola "Kubuś Puchatek" kocha za pieniądze?...
W końcu te i wiele innych pytań znajdują odpowiedź, ale pozostaje najważniejsze. Co to jest szczęście?

Shoshana25 | 2014-08-15

Dobra książka w moim odczuciu to taka, której poświęca się każdą wolną chwilę, czeka się na moment kiedy wróci się do jej fabuły, a kiedy kończy się ją czytać jest żal, że to już ostatnia strona. Idąc tym tropem "kobieca intuicja" to z pewnością nie jest dobra książka. Nudna, z kiepską fabuła. Plusem jest fajny język autorki. Chyba tylko dzięki temu doczytałam (ledwo) do końca. Po książkach tego typu spodziewa się, że będzie lekko i przyjemnie... owszem momentami było zabawnie, ale niestety to były tylko momenty.

Agniolek | 2012-10-31
Przeczytana: październik 2012

Dalsze losy Dominiki i Pedra. Poczucie humoru, trochę fantazji, ale miejscami męcząca. Myślę, że I część - "Mężczyzna do towarzystwa" w zupełności by wystarczyła, tymczasem losy bohaterów bardzo się komplikują i to w dość niepoukładany sposób... Zbyt dużo wydarzeń, wątków, zakończenie też zaskakujące, mimo że bez happy endu, bohaterka wciąż pozostaje optymistką.

evident | 2012-04-28
Przeczytana: 09 kwietnia 2012

Podeszłam do książki z dystansem, pozytywnie mnie zaskoczyła. Czytało się ją przyjemnie, chwilami ciężko mi się było od niej oderwać. Czytając ją śmiałam się, niektóre teksty były wręcz 'zabójcze'. Jedyną wadą jest to, że zbyt szybko się skończyła, jak dla mnie była za krótka.

jaguśka | 2010-11-08
Na półkach: Babska, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: listopad 2010

Kilka porcji niezłego humoru słownego.
Jak dla mnie humor sytuacyjny ciężko strawny i mało zabawny. Mimo całego dystansu do fikcji literackiej, nie do uwierzenia, że dorosła kobieta może się tak zachowywać...

Ulka | 2011-03-28
Przeczytana: marzec 2011

Książka jest kontynuacją "Mężczyzna do towarzystwa".Niestety okazała się stekiem bzdur,jak dla mnie to zbyt przekombinowana.To już nie zwykłe romansidło,ale książka fantastyczna.Nie polecam.

nika1401 | 2014-07-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 21 lipca 2014

Kontynuacja książki "mężczyzna do towarzystwa" (świetna książka swoją drogą), choć powiem, że bardzo pogmatwane losy bohaterki, ogromna ilość postaci przytłacza w tej książce, i tak naprawdę nie wiadomo o co cały cały czas chodzi aż do końca. Za czym tak naprawdę dąży Do? Odpowiedź jest prosta, ale na końcu książki. Było kilka śmiesznych sytuacji, które rozluźniały dziwną atmosferę w książce. Ogólnie nie poleciłabym nikomu, chyba że już żadna książka inna nie stałaby na półce...

ula | 2013-05-21

Kontynuacja niestety dużo gorsza, o ile pierwszą część czytałam z przyjemnością, tą niestety dokończyłam starając się mocno.

Dla wytrwałych:(

ania | 2013-01-14

nie dalam rady dotrwac do konca

anna | 2010-06-27
Przeczytana: 2010 rok