Mój szef. Mój AS 2 i pół

Okładka książki Mój szef. Mój AS 2 i pół Melissa Darwood
Okładka książki Mój szef. Mój AS 2 i pół
Melissa Darwood Wydawnictwo: Melissa Darwood Cykl: Mój szef (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Mój szef (tom 3)
Melissa Darwood
2022-05-13
2022-05-13
literatura polska literatura obyczajowa romans

Uwielbiam losy tej dwójki i cieszę się że ostatni tom był również fajny co poprzednie. Nie było jakichś głupich klotni i rozstań i to cenie w tej serii. Postać Jana to dla mnie fenomen. Super się czytało jego reakcje na nowe doznania, to jak sobie radził i jak na swój sposób okazywał milosc i oddanie. Żałuję że to już koniec bo nie spotkałam się jeszcze z podobna tematyka. A sam fakt że nie jest to ckliwy romans z rozstaniem był tu dla mnie miłą odmianą. Jan bywał irytujący ale też przy tym uwielbiałam jego teksty i tą bezpośredniość.

Najgorsza część ze wszystkich trzech tomów. Wiele momentów zamiast zabawnych jest po prostu cringe'owych. Momentami nudna. Natomiast fajnie, że wyjaśnił się element z rodzicami głównej bohaterki. Nie czytało się przyjemnie, nie wciągnęło mnie. Pierwszy tom był po prostu bombowy, drugi też dał radę jako tako, ale trzeci to niestety już nie porwało.

Zabawne pokazanie jak zmienia się świat gdy pojawia się dziecko i jak ono wywraca świat do góry nogami :)
Zachowując przy tym realia oraz ludzkie potrzeby z naszego codziennego życia :) uśmiałam się przy tej cześć co nie miara :) POLECAM!!!

Dziś przychodzę Was z recenzja książki
❤️ 👨‍👩‍👧 "Mój szef. Mój As 2 i pół" 🏠❤️👨‍👩‍👧‍👦

Jest to trzecia i podobno ostatnia część bestsellerowej serii "Mój szef".

Pewnie wielu z Was zna Marię oraz Jana. Jest to para bardzo wybuchowa, a zarazem zabawna.
Ktoś, kto uznał, że ciąża to stan błogosławiony, musiał być naprawdę mocno wstawiony. Są to wieczne huśtawki nastrojów, wrażliwy pęcherz, nudności... Biedny Jan zachorował na to wszystko! I biedna Maria razem z nim. U tej pary zawsze wszystko musi być uporządkowane, od A do Z, przez Jana.
Pewnego dnia cały idealny świat, runął jak domek z kart. Ale Jan i Maria to super para i ze wszystkim dają sobie radę. Przeżyli przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Czy Jan podoła ojcostwu? 🤔
Jakim będzie ojcem? 🤔
Jaką matką będzie Maria? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w książce 📙 📖 ♥️.

Z nieciepriliwością, czekałam na ten tom. Nie mogłam się doczekać, by przeczytać i przekonać się, jak Jan poradzi sobie w nowej roli. Momentami świetnie się ubawiłam, wręcz płakałam ze śmiechu. Jan i te jego teksty. Oczywiście Maria nie pozostawała mu dłużna i zawsze odpowiadała, równie ciętymi ripostami. Ogólnie książka bardzo mi się podobała. Bardzo szybko ja pochłonęłam. Uwielbiam historię tej pary. Mam nadzieję, że autorka uraczy nas następną częścią.

Bardzo serdecznie polecam wam zapoznać się z tą, jak i pozostałymi częściami 📚📖.

Gratuluję autorce wydania kolejnej części i życzę dalszych sukcesów 📚.

Dziś przychodzę Was z recenzja książki
❤️ 👨‍👩‍👧 "Mój szef. Mój As 2 i pół" 🏠❤️👨‍👩‍👧‍👦

Jest to trzecia i podobno ostatnia część bestsellerowej serii "Mój szef".

Ostatnia, trzecia część serii. Równie pełna zabawnych sytuacji, w których znajdują się Maria i Jan, co dwie poprzednie. Relacja naszych głównych bohaterów wkracza na wyższy poziom. Muszą się odnaleźć w całkowicie nowej sytuacji, która jest trudna dla jednej i drugiej strony. Ale trzeba przyznać, że świetnie sobie radzą 😍
Szkoda, że to już koniec🥲 bardzo ich polubiłam. Ciężko mi się z nimi rozstać 😪
Polecam całą serię. Ocena 9/10.

Szkoda, że to już koniec🥲 bardzo ich polubiłam....

Zdecydowanie najsłabsza część ze wszystkich. Mało sensownej treści, dużo skoków czasowych, tak trochę bez ładu i składu na siłę pisane, aby powstała 3 część. Mocno się zawiodłam.

MÓJ SZEF.MÓJ AS 2 I PÓŁ"
Z całą pewnością mogę stwierdzić,że jest to najlepsza Trylogia w kategorii komedia romantyczna jaką czytałam do tej pory. Autorka w tej części pokazała nam ,że życie tak naprawdę wcale nie jest łatwe i zrobiła to w tak zabawny sposób, że ja po prostu płakałam ze śmiechu.Kto jeszcze nie czytał książki to polecam nie czytać recenzji gdyż muszę powiedzieć jedno zdanie bo się uduszę 🤣Jak Maria posyła Jana do sklepu po kapustę ponieważ ma stan zapalny piersi ,a on wraca z kapustą kiszoną, to to był ten moment w którym po prostu popłakałam się ze śmiechu. Życie z dzieckiem i życie z facetem który ma Zespół Aspergera wcale nie jest łatwe, ale nasi bohaterowie dali sobie wspaniale radę. I cieszę się ,że nie zostało to pokazane przez różowe okulary i z takim typowym romantycznym zacięciem, a wręcz bardzo życiowo pokazując Ile problemów może dostarczyć posiadanie dziecka kiedy nie jest się zupełnie na niego gotowym. Czytałam po skończeniu wszystkich trzech książek gdzieś recenzje w której było napisane, że ta część była niepotrzebna i całkowicie zbędna ,NO ja się z tym nie zgadzam, uważam ,że to jest idealne dopełnienie historii Jana i Marii ,a wręcz jestem troszkę sfrustrowana zakończeniem ,bo chciałabym poznać dalszy ciąg jak sobie radzą z dwójką dzieci .A to na pewno jest nie lada wyzwanie. Podsumowując całą Trylogię którą tak naprawdę przeczytałam w półtora dnia ,polecam z całą pewnością te trzy książki .UMILĄ wam dzień, rozśmieszą was i na pewno poprawią KIEPSKI nastrój. Ja poszukuję kolejnych pozycji tej autorki bo Zakochałam się w jej piórze.Polecam10/10☆

MÓJ SZEF.MÓJ AS 2 I PÓŁ"

Och MarJan... Chyba nigdy się tak nie śmiałam przy książce. Z każdym kolejnym tomem Jan i Maryśka zaskarbiali sobie moje serce, aż posiedli je w całości. Polecam całą serię.

Jezusie co to za trylogia 🥲🥲❤️ scenariusz, teksty przy których płacze się i podmiechuje cala książkę. aż chce się 4 i 5 i 6 i 7 części.
najlepsza ❤️❤️❤️❤️

najlepsza ❤️❤️❤️❤️