Żelazna zdrada

Okładka książki Żelazna zdrada Agata Polte
Okładka książki Żelazna zdrada
Agata Polte Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Żelazne serca (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Żelazne serca (tom 5)
NieZwykłe
2022-04-27
2022-04-27

Ciężko mi zacząć cokolwiek napisać bo ta książka to prawdziwy rollercoaster. Historia zaczyna się dość niewinnie jednak nim dobrniemy chociaż do 50 strony to już akcja nabiera mocnego tępa. Dzięki temu książkę czyta się bardzo szybko, a przynajmniej mnie wciągnęła już od pierwszych stron. Bardzo lubię styl i pióro autorki, jest lekkie i przyjemne w sam raz na takie romanse. Widać również jak bardzo się stara autorka podczas pisania tej serii i daje nam różne smaczki z życia mafijnej rodziny. Bardzo polubiłam głównych bohaterów i byłam ciekawa jak potoczą się ich losy zwłaszcza po tak szokującej wiadomości. Cheryl jest jedną z najlepszych kobiecych postaci w tej serii, wprost skradła moje serce. Jedynym minusem tej historii był fakt jak szybko ich relacja się potoczyła, kilka razy na siebie spojrzeli i bum już są razem. Dla mnie to zdecydowanie dla szybko i mało realnie wszystko wyszło. Mimo to tak jak wspomniałam wyżej te postacie są jedne z lepszych z tej serii a zwłaszcza Ruda. Co do pozostałych wątków to dość pouczające, że nawet bliscy mogą cię zranić i zdradzić. Nikomu nie można ufać w stu procentach zwłaszcza w takich mafijnych rodzinach. Dla pieniędzy i sławy ludzie są w stanie zrobić wszystko i to bardzo przykre. Mimo to fabuła z Żelaznej Zdrady jest jedną z lepszych z tej serii. Świetnie się przy niej bawiłam i z całego serca mogę polecić to również innym osobom

Zdrada zawsze boli, a już zadana przez najbliższych rozrywa serce, jednak Feniks i Ruda idą przez życie z przeszkodami. Polecam, bardzo dobrze się czytało, już łapię kolejną część.

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo podobała mi się historia Cheryl i Archera. Książka jest napisana w taki sposób, że ogromnie ciężko się od niej oderwać. Do tego można się z powodzeniem wczuć w emocje bohaterów. Ogromnie polecam i biorę się za czytanie pozostałych tomów :D

Po rewelacyjnych dwóch tomach nie urzekła mnie ta historia. Była mało dynamiczna, naiwna. Dziewczyna zauroczona bratem koleżanki, Archerem Russelem, idzie z nim do łóżka i niestety, przypadkowo zachodzi z nim w ciążę. Kiedy dowiaduje się, kim on tak naprawdę jest i jak bardzo jest niebezpieczny, postanawia uciec, ale jest już za późno, a kiedy wychodzi na jaw, kim tak naprawdę byli rodzice Cheryl, robi się dość niebezpiecznie.

"Po raz pierw­szy w życiu byłem tak roz­dar­ty. Wal­czy­łem z pra­gnie­niem za­gar­nię­cia tej ko­bie­ty dla sie­bie i chro­nie­nia jej przed tym, co mogło spo­tkać ją u mo­je­go boku, a to się na­wza­jem wy­klu­cza­ło."

Ta książka czekała na mnie długo, i sama nie do końca wiem czemu 😬 Chyba bałam się, że im więcej tomów, tym bardziej znudze się przygodami bohaterów 🙈 Nie potrzebnie oczywiście, ale wieciez ludzki umysł nie zna granic 😂 W każdym razie w końcu do niej usiadłam i oczywiście jak zawsze się nie zawiodłam ❤️ Agata Polte w tej serii stworzyła mafię, którą ja osobiście uwielbiam 😈 Pełna adrenaliny, zaskoczeń i uniesień, seksowna i pikantna😜 Bohaterowie jak zawsze świetni, dużo się przy nich pośmiałam, ale też przyprawili mnie momentami o ból głowy 😂 Fabuła trochę inna niż poprzednie książki z tej serii, ale nadal wciągająca, nie miałam problemu się wgryźć i się nie nudziłam 🤭 Osoba zdrajcy bardzo zaskakuje, nie spodziewałam się takiego rozwiązania 😇 Moim ulubieńcem nadal pozostaje Maxim i to się już chyba nie zmieni, ale Archer ma swój urok ❤️ W każdym razie polecam wam nie tylko tę część, ale całą serię, naprawdę świetnie się to czyta 🤩

Fajna opowieść jak zresztą wszystkie części ta też była super uwielbiam ta autorkę

Trochę mało mafii, ale przyjemnie się czyta.

Trochę mało mafii, ale przyjemnie się czyta.

Cała seria jest świetna. Każda cześć jest inna historia a zarazem łącza się w jedna całość . Polecam bardzo , napewno wciągnie każdego kto lubi taki klimat książek .

Mało akcji aż do końca książki gdzie wszystko idzie jak burza 🌪️
On niby szef mafii a taki miękki i pantoflarz jeśli chodzi o jego kobietę …

Lecę jeszcze 6 tom - zobaczymy co przyniesie 😜☺️

Mało akcji aż do końca książki gdzie wszystko idzie jak burza 🌪️
On niby szef mafii a taki miękki i pantoflarz jeśli chodzi o jego kobietę …

Lecę jeszcze 6 tom - zobaczymy co przyniesie 😜☺️

Uwielbiam