Głębia

Okładka książki Głębia Marek Stelar
Okładka książki Głębia
Marek Stelar Wydawnictwo: Filia Cykl: Nadkomisarz Rędzia (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Nadkomisarz Rędzia (tom 3)
Filia
2021-09-02
2021-09-02
9788381956086
literatura polska

Kolejny świetny kryminał.

Kolejny świetny kryminał.

Ostarnia i najlepsza czesc serii o Komisarzu Rędzi, i mam nadzieje, ze nie ostatnia.

Świetne zwieńczenie trylogii z Tomkiem Rędzią. Książka napisana z rozmachem, porywa czytelnika już od pierwszych stron. Postacie stworzone przez pana Marka Stelara są wyraziste i zapadają w pamięci. Szkoda, że to już koniec tej serii.

Bardzo dobra książka, najlepsza z serii o komisarzu Rędzi. Jakże prawdziwa jest zasada, szczególnie w dramatycznych okolicznościach, przyjaciół poznajesz w potrzebie. Polecam.

Moim zdaniem to najlepsza część cyklu o nadkomisarzu Rędzi. Zaskakujący pomysł autora na osobliwe odwrócenie ról świetnie się tu sprawdza. Rędzia musi zapłacić za błąd, który popełnił, a cena jest bardzo wysoka. Przy okazji udaje mu się przekonać, kto rzeczywiście jest prawdziwym przyjacielem i na kogo zawsze może liczyć. Rozwiązanie zagadki kryminalnej jest ciekawe, akcja trzyma dobre tempo, nie nudziłam się ani przez chwilę. Coś mi się wydaje, że to nie jest jeszcze ostatnie słowo nadkomisarza Rędzi...

Myślałem że nie skończę tej powieści, widać, że autor nie do końca miał pomysł na serię z Redzią. Połowa książki totalny banał, druga połowa zaczyna się kleić z pozostałymi tomami powieści i zaczyna się dobrze czytać... Niestety jest to moja ostatnia powieść Pana Stelara, każda część (oprócz pierwszego tomu) to droga przez mękę...

Bardzo dobra książka. Interesująca fabuła, zaskakująca. Pan Marek stanął na wysokości zadania, To jest jego najlepsza książka (czytałam tylko nadkomisarza Rędzie). Na pewno sięgnę po inne powieści autora. Książkę powinni przeczytać szczególnie Ci, którzy ulegają szantażom, Inni z ciekawości i dla przyjemności.

Marek Stelar trzyma bardzo wysoki poziom i wciąga nas do swojego świata, bardzo trudno oderwać się od książki, bardzo ciekawa intryga i cały czas akcja trzymająca w napięciu do samego niemal końca.

Jest to moja trzecia książka tego autora i ogólnie trzecia z cyklu o Nadkomisarzu Rędzi. Przypadła mi ona do gustu nie mniej niż poprzednie z tej serii, a te poprzednie bardzo mi sie podobaly. Przyjemnie mi się to czytało i bardzo podoba mi sie pomysł na fabułę tej historii. Było kilka niewielkich zwrotów akcji, które dosyć sobie cenie w kryminałach, a końcowo wszystko rozwiązuje się logicznie i sensownie, aczkolwiek tutaj spodziewałem sie czegoś bardziej błyskotliwego, ale nie oznacza to że jestem rozczarowany, bo i takie zakończenie mnie usatysfakcjonowało.Na koniec chcę jeszcze wspomnieć, że lepiej przeczytać poprzednie tomy zanim weźmiecie się za ten, ponieważ sporo jest do nich nawiązań. Ogólnie polecam cala serie :}

Nadal fajnie się czyta, ale rozwiązanie i ogólnie zakończenie trochę mnie rozczarowało.

• Kryminał