B Clones

Okładka książki B Clones Laurann Dohner
Okładka książki B Clones
Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: Clones (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Clones (tom 1)
Laurann Dohner
2020-12-21
2020-12-21

Typowa pozycja dla pani Dohner w dobrym tego słowa znaczeniu. Jedyny minus to objętość! Zdecydowanie za krótka...

Kolejna pozycja od Laurann Dohner, którą pochłonęłam w bardzo krótkim czasie.
Ciekawy pomysł. Ludzka technologia poszła bardzo do przodu. Z zamrożonego materiału genetycznego istnieje możliwość stworzenia klona, który zachowa właściwości, cechy, nawet wspomnienia z wcześniejszego życia.
W ten właśnie sposób, w ramach pomyłki do życia wraca Gemma - rozwiedziona matka dwójki synów. Kobieta budzi się nagle, pamiętając wypadek, który miał pozbawić ją życia. Jak przyjąć jednak do wiadomości, że przez ponad sto lat nauka poszła do przodu tak bardzo, że była martwa i ożyła?
Tym bardziej nie dziwi fakt, że gdy Gamma budzi się w przyszłości i spotyka na swojej drodze Biga - klona ochroniarza, jej umysł podpowiada jej, że to sen.
Kobieta (o ciele pięknej, młodej dziewczyny) musi zdać sobie sprawę, jak bardzo zmienił się świat i w jakim niebezpieczeństwie się znajduje. Jej jedyną pomocą jest Big - przystojny klon, który zdecydowanie, chce zaopiekować się znalezioną kobietą.

Świetna historia, szkoda tylko, że taka krótka!

Część druga - opowiada o kolejnym klonie - przyjacielu Biga - Blade. Ten męzczyzna ma ogromne kłopoty, gdy wraz z piratami natrafia na statek i znajduje na nim kobietę. Hailey zostaje porwana przez kilku mężczyzn, a jej przyszłość nie rysuje się najlepiej. To wtedy drogi Blade i Hailey przecinają się.
On decyduje się ochronić niewinną kobietę za wszelką cenę. Ona stara się mu zaufać. Łatwo jednak domyślić się, że szybko między tą dwójką pojawiają się uczucia!

Super!
Ogólnie - dobrze się czytało, duży plus!
Polecam!

Kolejna pozycja od Laurann Dohner, którą pochłonęłam w bardzo krótkim czasie.

• Kosmici
  • ➳Tłumaczenia