Wayward Son

Okładka książki Wayward Son Jay Crownover
Okładka książki Wayward Son
Jay Crownover Wydawnictwo: Independently published Cykl: The Forever Marked (tom 4) literatura obyczajowa, romans
The Forever Marked (tom 4)
Wayward Son

To family.
Be it the one you were born into,
The one you created,
The one you found,
Or the one that found you.

𝐎𝐏𝐎𝐖𝐈𝐄ŚĆ 𝐎 𝐎𝐃𝐏𝐎𝐑𝐍𝐎Ś𝐂𝐈, 𝐙𝐀𝐃𝐎ŚĆ𝐔𝐂𝐙𝐘𝐍𝐈𝐄𝐍𝐈𝐔, 𝐎𝐃𝐁𝐔𝐃𝐎𝐖𝐈𝐄, 𝐑𝐎𝐙𝐖𝐎𝐉𝐔 𝐈 𝐓𝐑𝐖𝐀Ł𝐄𝐉 𝐒𝐈𝐋𝐄 𝐌𝐈Ł𝐎Ś𝐂𝐈 !
Kolejna już czwarta i wszystko wskazuje na to, że ostatnia część serii pt. "The forever marked" będącej spin off-em do cykli "MARKED MEN" oraz SAINTS OF DENVER. Opowiada losy niektórych dzieci bohaterów z tych właśnie cykli. Właściwie to zamknęło się na rodzinie Archer. W tym tomie poznajemy losy Aston Wheeler i Zowena Archera.
Uwaga mały spoiler dla przypomnienia : pod koniec tomu 3 dowiadujemy się, że Zowen został aresztowany, ponieważ wziął udział w nielegalnym wyścigu motocyklowym i niestety ginie tam jego konkurent. Uważając, że teraz nie zasługuje na Aston unika jej, jednak los i może ktoś jeszcze przykłada rękę do tego, by jednak ich drogi się przecięły.
Dobrze było czytać o tym jak Zowen pracuje, by znów stanąć na nogi. Jego potrzeba wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny jest silną cechą osobowości i jego niezachwianego charakteru, która zmusza go do poważnych przemyśleń. Pomaga mu w tym bezinteresowne wsparcie, jakie dostaje od rodziny i przyjaciół.
Kibicowałam tej dwójce, widząc jak radzili sobie z zawiłościami życia, a ich miłość rozkwitała. Czasami najtrwalsze związki powstają w ogniu przeciwności losu, które tylko go wzmacniają, a nie spalają. Ponownie mogliśmy spotkać wcześniej poznanych bohaterów z innych, powiązanych serii. Fajnie było ich dogonić. Rodzina wciąż się powiększa o nowych członków i trzyma się razem. To budujące.
Zastanawiam się czy kiedykolwiek powstanie historia o Cassio i Royce'a. Ich wątek został poruszony na końcu tej książki i może to być zalążek, z którego w przyszłości coś powstanie, choć Autorka nie obiecuje niczego.
W każdym razie dla mnie to była wciągająca i pełna emocji historia, a fabuła jak zwykle sprawiła, że chcę teraz tylko więcej.
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗖𝗔ŁĄ 𝗦𝗘𝗥𝗜Ę 𝗧𝗛𝗘 𝗙𝗢𝗥𝗘𝗩𝗘𝗥 𝗠𝗔𝗥𝗞𝗘𝗗 𝘇𝗮𝗿𝗮𝘇 𝗽𝗼 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗰𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝘂 𝗠𝗔𝗥𝗞𝗘𝗗 𝗠𝗘𝗡 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗦𝗔𝗜𝗡𝗧𝗦 𝗢𝗙 𝗗𝗘𝗡𝗩𝗘𝗥

𝗢𝗦𝗧𝗥𝗭𝗘Ż𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗗𝗢𝗧𝗬𝗖𝗭Ą𝗖𝗘 𝗧𝗥𝗘Ś𝗖𝗜 : 𝟭𝟴+

𝗖𝗼ś 𝗗𝗼 𝗣𝗼𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗮 :

𝐊𝐈𝐋𝐊𝐀 𝐒Ł𝐎𝐖 𝐎𝐃 𝐀𝐔𝐓𝐎𝐑𝐊𝐈 :
[...]
I hope you’ve enjoyed the kiddos as much as you loved their parents. It’s been a delight to come full circle with so many readers who have been on this ten-year journey with me. I hope you can all tell I’m a much better writer now than I was at the beginning, LOL.
Happy reading!

To family.
Be it the one you were born into,
The one you created,
The one you found,
Or the one that found you.

• 2024 luz blues/sort
  • W oryginale