Game On

Okładka książki Game On Avery Kaye
Okładka książki Game On
Avery Kaye Wydawnictwo: brak wydawnictwa Cykl: Billionaire Insta-Love (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Billionaire Insta-Love (tom 5)
brak wydawnictwa
2016-08-26
2016-08-26
insta-love romans sportowe hea

Ze wszystkich historii od Avery Kaye które przeczytałam, ta najmniej mi się podobała. To historia, która miałaby zadatki do dobrej książki gdyby była dłuższa i bardziej rozbudowana.
Caleb robi karierę sportową, ale wciąż wspomina swoją młodzieńczą miłość Avę. Ava ma przed Calebem sekret - który utrzymuje prze pięć lat nie chcąc niszczyć marzeń mężczyzny w którym się zakochała.
Jedna noc namiętności ma znamienne konsekwencje (łatwo domyślić się jakie) i gdy po pięciu latach to dwójka przypadkiem się spotyka wybucha dawna namiętność. Jest jednak seksret...
Jak dla mnie ukrycie informacji przed Calebem było głupotą i bezmyślnością. Jego reakcja trochę mnie zdziwiła...
Ale...
Jak sama autorka zaznacza, nie pisze długich i słodkich historii więc dostałam to czego oczekiwałam.

To krótka historia, która skupia się na Avie i Calebie. Byli ukochanymi ze szkoły średniej i całkowicie zakochani.

Caleb idzie na studia, aby spełnić swoje marzenie o grze w piłkę nożną. Ava dowiaduje się, że jest w ciąży i zamiast mówić Calebowi, zrywa z nim, żeby realizował swoje marzenia.Po5 latach, przypadkowe spotkanie i wracają do siebie. Dla Avy czas zmierzyć z przeszłością.

• Przeczytane w 2019
  • Rezygnacja