Royally Wicked

Cykl: Billionaire Insta-Love (tom 3)
Wydawnictwo: brak informacji o wydawnictwie
instalove, erotyk, książę, Las Vegas
angielski
Shemmer

Yeah, I’m a prince. But I’m no prince-effing-charming. I’m not looking to make some girl’s Cinderella fantasy come true. Until I meet her. My sexy, sweet little American with a body built for sin. Which is fitting, since we’re in Las Vegas, Sin City. Where anything can happen. Even a guy like me falling in love--at first sight. Now that I have her in my arms, and in my bed, I have no intention...

Until I meet her. My sexy, sweet little American with a body built for sin.
Now that I have her in my arms, and in my bed, I have no intention of letting her go. No matter what it takes.
She has no idea who I am.
She has no idea what I am.
She has no idea what I’m up to…
When she finds out the truth, will my princess let me sweep her off her feet, or will she put this knight-in-shining armor through the battle of his life?

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/30955204-royally-wicked

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/30955204-royally-wicked

Jagusia | 2019-02-05

Jaka dziewczyna nie marzy o tym, by pewnego dnia spotkać księcia? Riley naprawdę nie wierzyła, że coś takiego mogłoby jej się kiedykolwiek przydarzyć. Przeżyła ciężkie życie. Max jest prawdziwym księciem, małego europejskiego kraju odwiedzający Vegas. Riley spotyka Maxa w windzie. Otoczona grupą facetów, nie ma pojęcia, że jest księciem, a ci mężczyźni są jego ochroniarzami. On zakochuje się w niej w chwili, gdy ją poznaje. To bardzo szybka, urocza książka.