Avenging Angel

Okładka książki Avenging Angel Kristen Ashley
Okładka książki Avenging Angel
Kristen Ashley Wydawnictwo: Rock Chick Press LLC Cykl: Avenging Angel (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Avenging Angel (tom 1)
Avenging Angel
Rock Chick Press LLC
2024-04-02
2024-04-02
9781954680388
Contemporary Romance Adult Erotic Romance Romantic Suspense Roch Chick 18+ suspense

[...]
Luck has a way of running out.
Luna do Raye.

𝗡𝗢𝗪𝗘 𝗣𝗢𝗞𝗢𝗟𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗜 𝗦𝗣𝗜𝗡 𝗢𝗙𝗙 𝗭 𝗨𝗡𝗜𝗩𝗘𝗥𝗦𝗨𝗠 𝗥𝗢𝗖𝗞 𝗖𝗛𝗜𝗖𝗞 !
Kristen Ashley absolutnie wywiązała się z pierwszej książki z zupełnie nowej serii. Dużo rzeczy do przypomnienia i przyswojenia. Kochałam każdą minutę tego. Kolejna NIEODKŁADALNA książka jednej z moich ulubionych Autorek Kristen Ashley.
Julien aka CAP aka Sniff Jackson, adoptowany syn Shirleen Jackson pojawia się w Phoenix, by otworzyć trzecią lokalizację dla Nightingale Investigations & Security (NI&S). Podczas jednej z pierwszych spraw, poznaje Rachel RAYE Armstrong aka Kelly Garrett, która z kolei zacznie tworzyć nową drużynę AACH. Te wszystkie skróty możecie rozszyfrować czytając książkę.
W każdym razie ich wzajemne połączenie jest całkowicie w stylu Rock Chick, jest praktycznie natychmiastowe. Odnajdują się oczywiście kiedy Ona jest w opałach. A On przybywa jej na ratunek.
Oboje mają swoją bolesną przeszłość i podobało mi się, że cały dramat dzieje się poza nimi, a Oni rozwijali się, wspierali i razem wszystko przepracowywali. Jak zwykle u K.A. jest duża dawka zabawnego przekomarzania, co uwielbiam. To jest spin-off, więc siłą rzeczy jest wiele z tamtych serii, jak pojawiają się postacie z tamtej serii, ale jest też dołączonych nowych aspektów, klimatem i nowymi postaciami.
Nie mogłam szybciej tego czytać.
Jest tu wszystko co tak polubiłam w opowieściach snutych przez K.A. tajemnica, napięcie, trochę niebezpieczeństwa nie za dużo, ale na tyle żeby utrzymać napięcie. Jest oczywiście skwierczący romans, akcja i masa świetnego humoru, przeplatanego zabawnym bełkotem.
Czekam już z niecierpliwością na drugą część, bo ta zostawiła niedosyt. I będzie dla Jessie i Erica. A ta ma się ukazać jeszcze w tym roku przed świętami, więc na prezent jak znalazł.
Wszystkie postaci są wyszczególnione na końcu książki z podziałem na przynależność 😉
𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 𝗡𝗢𝗪Ą 𝗦𝗘𝗥𝗜Ę 𝗞𝗥𝗜𝗦𝗧𝗘𝗡 𝗔𝗦𝗛𝗟𝗘𝗬 !

𝗖𝗼ś 𝗗𝗼 𝗣𝗼𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗮 :

𝐔𝐭𝐰𝐨𝐫𝐲 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐦𝐧𝐢𝐚𝐧𝐞 𝐰 𝐤𝐬𝐢ąż𝐜𝐞 :
-Weightless Marconi Union
-Rumors cały Album Fleetwood Mac
-Ray Lamontagne; Joni Mitchell, Jack Johnson, James Taylor; Miles Davis; Billie Holiday, Enya; Nick Drake wspomniani przez Capa, przy okazji relaksującej muzyki.
-Sugar, We're Goin Down Fall Out Boy
-Mr. Brightside The Killers
-The Who - Baba O'riley
-Dreams Fleetwood Mac

𝗢𝗦𝗧𝗥𝗭𝗘Ż𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗗𝗢𝗧𝗬𝗖𝗭Ą𝗖𝗘 𝗧𝗥𝗘Ś𝗖𝗜 : 𝟭𝟴+

[...]
Luck has a way of running out.
Luna do Raye.

𝗡𝗢𝗪𝗘 𝗣𝗢𝗞𝗢𝗟𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗜 𝗦𝗣𝗜𝗡 𝗢𝗙𝗙 𝗭 𝗨𝗡𝗜𝗩𝗘𝗥𝗦𝗨𝗠 𝗥𝗢𝗖𝗞 𝗖𝗛𝗜𝗖𝗞 !
Julien aka CAP aka Sniff Jackson,...

• 2024 luz blues/sort
  • W oryginale