Rock me dirty

Okładka książki Rock me dirty Avery Kaye
Okładka książki Rock me dirty
Avery Kaye Wydawnictwo: Novel Mind Books Cykl: Billionaire Insta-Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Billionaire Insta-Love (tom 1)
Novel Mind Books
2017-08-14
2017-08-14
erotyk muzyk

Od dwudziestu lat Cole jest mega gwiazdą rocka. Prochy, alkochol, groupiess. To jego życie. Coś co mu się już przejadło aż stracił serce do grania. Wszystko jednak się zmieniło gdy zobaczył anioła. Serce chciało wyskoczyć mu z piersi gdy znowu poczuł chęć grania i pragnienie zdobycia tej młodej, o połowę od niego młodszej, dziewczyny.

To nie jest lektura wysokich lotów. To nie jest też typ bohatera, jakich lubię. Jego teksty, przemyślenia, sposób postępowania... a jednak gdy pojawia się ona, nic innego i nikt inny się nie liczy...
Historia krótka, szybka i totalnie nierealna ale od tego są takie historie aby przy nich odpocząć i się "wyzerować".

To nie jest lektura wysokich lotów....

powiem tak: na odstresowanie dobre. nawet się trochę pouśmiechałam czytając to, ale raczej spowodowane jest nadgorliwością głównego bohatera, który się chce żenić bez intercyzy po jednym seksie, no, ale cóż. dziewczynka znalazła swojego daddy.

Bardzo krótka i banalna historia o gwieździe rocka i młodej dziewczynie w której się zakochuje. Na szczęście od początku wiedziałam czego oczekiwać, więc jest okej.
Cole jest gwiazdą rocka stojącą nad przepaścią. Znudzony ćpanie, panienkami i fanami ma zamiar zniknąć ze sceny. Właśnie wtedy na jego koncercie pojawia się młodziutka studentka Tessa. To szybka piłka - wokalista zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Akcja idzie szybko - nie ma się jednak co dziwić, gdy zobaczy się ilość stron.
Jest sporo seksu, trochę rozkmin i potem happy end. Cole jest bardzo przerysowany, za to jak na coś tak krótkiego to Tessy charakter nie najgorszy! :)
Dobry relaks dla niewymagających.

Książka ma niewiele stron, przez co akcja szybko się rozwija. Przyznaję, że początkowo jak zaczęłam czytać to miałam dać sobie spokój. Wstęp był męczący z tym melodramatem Cole'a. Jednak dałam tej książce szansę i okazała się bardzo pozytywna i przyjemna w odczuciu.

Cole jest gwiazdą rocka. a od dwudziestu lat i jest zmęczony życiem. Gorzałka, narkotyki i kobiety. Czuł się pusty i nie może już tego robić. Nie, dopóki nie zobaczył Tessy na jednym z koncertów.

Tessa lat 20 studentka, nie ma nikogo, pochodzi z systemu opieki zastępczej. Wygrała bilet na koncert z rozgłośni radiowej.
On nigdy nie chciał spędzić więcej niż jedną noc z kobietą, ale z Tessą, chciał spędzić z nią każdy dzień swojego życia. Wszystko działo się przez dwa dni. Epilog rok .

On nigdy nie chciał spędzić więcej niż jedną noc z...

Gorąca gwiazda rocka ma dość życia w świetle reflektorów, koki, alkoholu i cipek do czasu... spotkania anioła którym okazuje się dziewica Tessa. Szybki podbój, gorący seks. Krótka opowieść w stylu Alexy Riley.

Fajna okładka - interesujące tatuaże.
Krótka opowieść o wypalonej gwieździe rocka. Na swoim koncercie zauważa dziewczynę i zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Proszę wybaczyć mój cynizm ale to jest największy absurd tej książki. Brawa dla głównej bohaterki za zdrowy rozsądek. Jest też epilog słodki jak miód. Nasz bohater odzyskał sens życia dzięki miłości. Waw ... gdzie takich szukać?

Fajna okładka - interesujące tatuaże.

• Muzycy
  • Erotyk

Dodaj cytat z książki Rock me dirty