Kopia doskonała

Okładka książki Kopia doskonała Małgorzata Rogala
Okładka książki Kopia doskonała
Małgorzata Rogala Wydawnictwo: Audioteka, Czwarta Strona, Storybox.pl Cykl: Celina Stefańska (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Celina Stefańska (tom 1)
Audioteka, Czwarta Strona, Storybox.pl
2018-05-23
2018-05-23
9788381461979

I znowu książka Małgorzaty Rogali. To już ostatnia seria mojej ulubionej pisarki, ale za to pierwszy tom. Jeśli ktoś nie lubi sztuki, to nie jest to książka dla niego. Pani Małgorzata bardzo często porusza temat zaginionych dzieł sztuki w swoich książkach. W tej książce jest to ściśle powiązane z zagadką kryminalną, jak przystało na kryminał. Bardzo lubię książki Pani Rogali dlatego jak zwykle polecam. Naprawdę warto

Zaskakująco dużo akcji jak na rozmiary tej pozycji :) Lekki i przyjemny w odbiorze kryminał.

Lekkie, łatwe i przyjemne

Lekkie, łatwe i przyjemne

Już wiem dlaczego na booksale była za 5 zł.

Już wiem dlaczego na booksale była za 5 zł.

Lekki kryminał,przeczytałam z przyjemnością.

Lekki kryminał,przeczytałam z przyjemnością.

Lekki i fajny kryminal z pieknymi widokami w tle. Bardzo lubie opisy ciekawych miejsc bo czuje sie jakbym tam byla. Autorke bede miala na uwadze.

Lekka, przyjemna książka do poczytania. Nie jest to literatura ambitna. Przypadł mi do gustu styl pisania Pani Rogali. Polecam na weekend albo na wakacje.

Kolejna pozycja autorki, która przypadła mi do gustu. Utalentowana malarka Dominika wyjeżdża do Lyonu we Francji i tam wykonuje kopię znanego obrazu Pankiewicza dla prywatnego kolekcjonera. Niestety w krótkim czasie okazuje się, że oryginał został skradziony, a dziewczyna jest poszukiwana jako osoba podejrzana o kradzież. Dominika zwraca się do kolegi Artura z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Mężczyzna próbuje ją zabić. Na szczęście Dominice udaje się uciec i przy okazji zabiera schowany w mieszkaniu oryginał obrazu. Zamyka go w skrytce na dworcu, a sama zamiast wrócić do Polski, wyjeżdża z miasta. Wie, że dopóki ma malowidło, będzie żyć. Artur wyrusza jej śladem.
W tym czasie w Polsce Celina zakłada agencję detektywistyczną i otrzymuje zlecenie znalezienia Dominiki i sprowadzenia do kraju. Wraz z Celiną do Francji wyrusza przyjaciółka Dominiki - Milena. Dziewczyny długo nie zdają sobie sprawy, że ktoś je śledzi. Tajemniczy mężczyzna jest ciągle w pobliżu...
Świetna powieść trzymająca w napięciu. Polecam

Takie to czytadełko , jak dla mnie trochę głupawe i naiwne , można przeczytać dla odprężenia ale nic poza tym.

Sporo osób polecało mi autorkę dlatego spróbuję inną książkę. Ta mi nie podeszła.

• Audiobooki