Grupa_Ailes

Co może łączyć hakerkę, parę szpiegów, zombie, seryjnego mordercę, czarownicę i boksera? By poznać odpowiedź na to pytanie, wyrusz z nami w podróż po meandrach romansu i erotyki w opowiadaniach zawartych w niniejszej antologii. MDS: Miłosne Rewolucje to reedycja wydanego już wcześniej zbioru. Znajdziecie w nim odświeżoną wersję dawnych prac, jak również zupełnie nowe, wyjątkowe historie. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tekstów niech będzie skrót MDS, którego rozwinięcie pozostanie tymczasowo naszą słodką tajemnicą. Jesteście ciekawi, czym jest ów sekret? Cóż, przekonajcie się sami, smakując przy okazji mieszanki słodyczy pierwszych uniesień, pikanterii zakazanych uczuć, goryczy utraconej miłości.

Grupa zysk ze sprzedaży przeznaczyła na Fundację Hospicjum dla kotów bezdomnych.

Patronat Medialny:
Agnieszka Lingas-Łoniewska, Alek Rogoziński, Magdalena Wala, Magdalena Knedler, Adrian Bednarek, Krystyna Mirek, Agnieszka Krawczyk, Magdalena Majcher, Agnieszka Lis, Anita Scharmach, Natalia Nowak-Lewandowska, Nina Reichter, Natasza Socha, Małgorzata Garkowska, Marta Matyszczak, Joanna Opiat-Bojarska, Marta Obuch, Olga Rudnicka, Aleksandra Mantorska, Patrycja Żurek.

Niegrzeczne Dziewczyny Recenzują, Agencja Runa, Aleksandrowe Myśli, Miasto Książek, Subiektywnie o książkach, Literacki Świat Cyrysi, Czytamy, bo kochamy, Rude Pióro, Mój Świat Literatury, Diabeł Poleca, Oczarowana Czytaniem, Sylwia Cegieła, Zaczarowana Książka, Recenzuje Romanse, Czytaninka, Rudym Spojrzeniem, Wyśnione Książki, Nie oceniam po okładkach, Books and cats lover, Kociara - moje pasje, Oliwia Trzynska, Skarbiec Książek, Smooky, Ja - książkoholik.

źródło opisu: e-bookowo.pl

źródło okładki: e-bookowo.pl

Subiektywnie_Magda | 2018-06-18

„O trudnej miłości ciężko się mówi. Jeszcze trudniej się od niej uwolnić.”

Kiedy otrzymałam propozycję współpracy i objęcia patronatem medialnym najnowszej antologii wychodzącej spod skrzydeł grupy wydawniczej Ailes, zgodziłam się bez wahania. Nie tylko ze względu na tematykę antologii, która co tu dużo ukrywać, jest bardzo bliska temu, co zazwyczaj czytam, ale przede wszystkim ze względu na szczytny cel. Bowiem dochód ze sprzedaży antologii ma zostać przekazany na rzecz Fundacji Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych. Jak można się zastanawiać?

„MDS. Miłosne rewolucje” to zbiór opowiadań, stworzony przez kilku, mniej lub bardziej znanych polskich autorów, a swoją premierę miał 7 czerwca. Zarówno sam tytuł, jak i dość enigmatyczny opis, budzą ciekawość i intrygują już od pierwszego momentu, i to do tego stopnia, że spragniony odpowiedzi umysł zaczyna tworzyć zagmatwane odpowiedzi i snuć domysły. Zapewne tak samo, jak ja zastanawialiście się, skąd taki a nie inny tytuł i pewnie podobnie...

1991monika | 2018-06-17

Grupa Ailes to inicjatywa dwóch początkujących autorek, która została wcielona w życie w 2012 roku i przez te kilka lat się rozrosła. Choć prawdę mówiąc nigdy wcześniej o tym nie słyszałam to jestem bardzo szczęśliwa z powodu otrzymania propozycji objęcia patronatem najnowszej antologii, głównie za sprawą szczytnego celu – dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Hospicjum Dla Kotów Bezdomnych. Przeczytanie tekstu to właściwie była formalność, bo jestem totalną kociarą, lubię pomagać i chciałam się przyłączyć do promowania tej akcji.

„MDS: Miłosne rewolucje” to zbiór opowiadań, który swoją premierę miał 07.06.2018 roku. Zastanawialiście się kiedyś, co może łączyć hakerkę, parę szpiegów, zombie, seryjnego mordercę, czarownicę oraz boksera? Ja już wiem, a Was zachęcam do lektury, aby również się dowiedzieć. Niniejsza antologia to reedycja wcześniejszego wydania zbioru. Tym razem pojawiają się tu zupełnie nowe teksty, ale także stare w odświeżonej wersji. To, co je łączy to...

Kasia | 2018-06-17

MDS: Miłosne Rewolucje to zbiór dwudziestu dwóch opowiadań, w których motywem przewodnim jest Międzynarodowy Dzień Seksu (który przypada 7 czerwca). W przypadku tak rozbudowanych antologii, jak ma to miejsce w przypadku i tej dzisiaj przeze mnie recenzowanej znajdziemy opowiadania bardzo dobre, które są wciągające, ale i również takie, które nas nie zachwycą i po przeczytaniu jakiejś ich części o prostu pominiemy je. Mimo wszystko muszę przyznać, że autorzy wszystkich opowiadań mieli bardzo dobre pomysły, bo każde cechowało się odmienną stylistyką i przede wszystkim innymi bohaterami, którzy zostali uwikłani w jakąś siatkę wydarzeń.

Jestem pełna podziwu dla wszystkich autorów, którzy byli współtwórcami tej antologii, bo napisanie dwudziestu dwóch opowiadań, które na dodatek będzie łączył jakiś przewodni motyw jest nie lada wyzwaniem, a śmiało mogę powiedzieć, że wszyscy autorzy podołali temu wyzwaniu. Wzbudzenie w czytelniku emocji również jest nie lada wyczynem, a wielu autorom...

SkarbiecKsiążek | 2018-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2018

Miłość to niezwykłe uczucie. Ten jeden wyraz kryje w sobie tak wiele znaczeń, tak wiele emocji. Ilu ludzi na ziemi, tyle wizerunków miłości. Mówi się, że nie ma na świecie dwóch takich samych osób. Podobnie jest z miłością. Każda jest inna, niepowtarzalna.

„MDS: Miłosne rewolucje” to zbiór 22 opowiadań reprezentujących takie gatunki jak Young/New Adult, Paranormal/Fantasy Romance, romans współczesny, literatura erotyczna oraz odrobina wątku kryminalnego. Przewijający się w antologii motyw nawiązuje do tytułu publikacji oraz do tematyki, którą upodobała sobie większość autorów. Całości projektu przyświeca natomiast bardzo szczytny cel, bowiem zyski ze sprzedaży książki zostaną przekazane na rzecz Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

Grono bohaterów jest różnorodne: mężczyzna wspominający ukochaną, para przyjaciół, których połączyło coś więcej niż przyjaźń, zdystansowana i poukładana pani prezes dużej firmy i jej nietypowy plan, dwójka młodych ludzi i ich przypadkowa...

ŚwiatKsiążkowyMali | 2018-06-16
Przeczytana: 09 czerwca 2018

Kochani moi ksiazkocholicy, koniecznie musicie sięgnąć po tą analogię MDS: Miłosne Rewolucje ❤ Jest to na prawdę książka, która ukazuje przepiękną głębię miłości jaka się zdarza w naszym codziennym życiu z nutką małej fantazji.

Polecam wam bardzo, ale to bardzo ta książkę, ale i poprzednie analogię. 😉

A do tego dziewczyny mają wielkie serca wspomagając Hospicjum dla bezdomnych kotów. 😍

Dłuższa recenzja na moimi fanpage Świat książkowy Mali :)

Aivalar | 2018-10-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2018

O grupie literackiej Ailes już wspominałam przy okazji recenzowania ich zbioru, „Godziny diabła”. Miałam zaszczyt objąć patronatem medialnym kolejną antologię, tym razem o zupełnie innej tematyce, czyli „MDS: Miłosne rewolucje”. Ciekawi, co oznacza ten tajemniczy skrót na początku tytułu? To proste – mowa o Międzynarodowym Dniu Seksu, który obchodzimy 7 czerwca. To właśnie tego dnia odbyła się premiera tej przepastnej książki, zawierającej oczywiście różnorodne opowiadania o tematyce romantyczno-erotycznej. Ciekawi, jak prezentuje się efekt końcowy?

Kiedyś, jeszcze zaledwie kilka lat temu, kochałam romanse bezgranicznie. Do tego stopnia, że czasem nie pytałam je nawet o logikę, o dopracowaną kreację postaci, o naturalność – po prostu czytałam wszystko i zachwycałam się, kiedy kolejne dramaty doprowadzały ostatecznie do happy endu albo wprost przeciwnie, płakałam, jeśli bohaterom jakimś cudem nie udało się zostać razem. Z biegiem czasu dojrzałam i jako człowiek, i jako czytelnik, i...

Anna Ostrowska | 2018-06-11

Super, wiele ciekawych historii, każda inna, ale każda dająca wielką satysfakcję z jej przeczytania ;)

Agitag | 2018-06-05

Gorące romanse, pikantne, mroczne historie i wiele innych opowiadań znajdziecie w antologii MDS! Całym serduchem polecam, więcej nie ma co zdradzać, gdyż zepsuję całą zabawę odkrywania każdej opowieści, jednak wierzcie, jest co czytać! :)

Diabeł | 2018-07-22
Przeczytana: 21 lipca 2018

NA ROZSTAJACH DRÓG

Z największą przyjemnością napiszę dziś słów kilka o moim patronacie medialnym. Pierwszym, najważniejszym. „MDS: Miłosne rewolucje”, Grupa Literacka Ailes, Wydawnictwo E- bookowo, 2018 r.

„Kochać, to zgadzać się na to, by zestarzeć się z drugim człowiekiem”-Albert Camus. Nie bez powodu przytaczam słowa Noblisty. Miłość- motor napędowy ludzkości. Miłość- uczucie prowadzące do szczęścia lub nienawiści, rodzące radość, ból, zemstę. O miłości napisano wiele opasłych tomów. Lecz mało kto potrafi podać jej definicję. Miłość- doświadczył jej każdy z nas. To uczucie , które wznosi nas wysoko lub upadla. Jakże pisać o miłości? Wszak najwięksi już o niej pisać próbowali. Jak pisać o uczuciach, które przewracają nasz świat? Jak pisać, mówić i odczuwać, gdy miłość toczy się na kartach stron? „MDS : Miłosne rewolucje „ to zbiór opowiadań początkujących pisarek, często debiutantek, które w tym zbiorze podjęły się trudnego zadania mówienia o miłości, a co za tym idzie o...

Grupa_Ailes | 2018-05-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 31 maja 2018

Po więcej informacji, opinie i recenzje zapraszamy na strony patronatów książki. Patronat medialny nad antologią sprawują:

Niegrzeczne Dziewczyny Recenzują - https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com/

Patrycja Socha - http://www.agencja-runa.pl/ http://www.javri.eu/