Poświęcenie

Tłumaczenie: Klaudia Wyrwińska
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Sacrifice
ew_cia

Moje życie zmieniło się na zawsze w noc, w której umarł mój mąż. Zostałam z rozbitym sercem, stertą rachunków i naszą córką, EVERLEIGH. Nie chcę polegać na nikim, a już najmniej na CREW GENTRY. Jest moją pierwszą miłością i mężczyzną, który prawie mnie zniszczył, człowiekiem, który zawódł mnie za każdym razem, kiedy go potrzebowałam. Ale kiedy tragedia zaatakuje po raz drugi, Crew może być...

Moje życie zmieniło się na zawsze w noc, w której umarł mój mąż.
Ale kiedy tragedia zaatakuje po raz drugi, Crew może być moją jedyną nadzieją.

Moje życie zmieniło się na zawsze w tę noc, gdy zmarł mój brat.
Zostałem z wyrzutem sumienia, stosem błędów i niewiele więcej. Opiekuję się JULIĄ GENTRY, wdową po bracie i miłością mojego życia i ich córką. Wiem, że nie chce mojej pomocy, ale i tak ją dostaje. Jestem jej to winien.

Kiedy trafi kolejna katastrofa, dostaję możliwość poprawienia sytuacji. Biorę to. Jestem gotów poświęcić to wszystko.

źródło opisu: własny

źródło okładki: Wydawnictwo Szósty Zmysł

wiech | 2018-10-11
Przeczytana: 11 października 2018

Trudno jest pozbierać się po śmierci bliskiej osoby.
Kiedy cały świat rozpada się na kawałki.
Kiedy trzeba walczyć o przetrwanie.
Nawet jeśli obok jest ktoś, kto wyciąga pomocną dłoń.
Gotowy na każde skinienie. Gotowy na poświęcenie.
Wystarczy to zauważyć. Nie odpychać.
Przejmująca opowieść o walce o tych, których kochasz.
Dla których gotów jesteś poświęcić wszystko.
Książka poruszy wrażliwe struny, sprawi, że zaboli serce.
I tylko ten język… często niepotrzebnie wulgarny…

mclena | 2016-02-05
Przeczytana: 27 sierpnia 2015

"I turn, touch the side of her face and look into her eyes. I hope she can see what I feel in them. I hope she can see that I’ve loved her since the day I fucking saw her. I hope she can see that I will love her ‘til the day I die."

Tandetna? Przewidywalna? Możliwe... ale nawet z takich książek można czerpać przyjemność i tak jest w tym przypadku.
Julia dwa lata temu straciła męża i została zupełnie sama z pięcioletnia córką Everleigh, od tamtej pory ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka w ruderze, w nieciekawej dzielnicy, pracuje na dwa etaty, a mimo to wciąż nie wystarcza jej pieniędzy aby opłacic rachunki na czas. Ogromną pomocą jest dla niej jej szwagier Crew, który co jakis czas przychodzi do niej przynosząc zakupy, potajemnie płacąc jej rachunki, które znajduje u niej w mieszkaniu, ale ona tego nigdy nie przyzna. Julia nienawidzi Crew i na każdym kroku mu to okazuje. Nienawiść i złe wspomnienia powoli przestają być tak ważne, kiedy priorytety się zmieniają za sprawą...

Właśnie doczytałam ostatnie zdanie....siedzę i wciąż gapię się w tę książkę jak oniemiała. Ostrzegaliście, że historia połamie moje serce na kawałki...i tak się stało. Mój zapas chusteczek zniknął. Czuję tak wiele różnych emocji...wciąż zbierają się łzy na wspomnienie tego wszystkiego. To naprawdę wyjątkowa historia...pokazuje jak wiele człowiek jest w stanie znieść, jak wiele poświęcić dla dobra bliskich i jak mocno potrafi wierzyć i walczyć. Utwierdza nas w myśli, że bez względu na zło, które potrafi boleśnie napierać na nas ze wszystkich stron wciąż mamy siłę i nadzieję, że w końcu karty się odwrócą i powróci długo wyczekiwany spokój w sercu.

Świat Crew, Julii i Ever to w dużej mierze ból, ale i nieskończona, prawdziwa miłość. Taka, której wielu nawet niema okazji w życiu doświadczyć. Ze wszystkimi jej realnymi blaskami i cieniami, łzami i śmiechem...i tak właśnie odczuwałam te historie, całą sobą. Śmiałam się i płakałam...współczułam i cieszyłam się...ulegałam przyjemnościom i...

WampirkaJustynka | 2018-08-03
Przeczytana: 01 sierpnia 2018

Doczytałam do 10 rozdziału i już wiedziałam co mniej więcej będzie dalej. Jeden wielki melodramat. Może i po tytule spodziewałam się jakiś dramatów ale nie tyle. A tu jedna katastrofa za drugą. Początek nawet fajny. Jednak postanowiłam sobie odpuścić dalsze czytanie, gdyż po prostu nie lubię melodramatów.

TINA | 2018-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2018

Wow! Jaka to była poruszająca historia! Właśnie ją skończyłam i… zbieram szczękę z podłogi. Już dawno nie czytałam tak pięknej i tak bardzo wzruszającej książki. W liście od Wydawnictwa, który został dołączony do książki, było napisane, że „Poświęcenie” połamie nasze serce… ale jest gorzej! Moje serce roztrzaskało się z hukiem o ziemie… i w ogóle nie może się pozbierać.

Można by pomyśleć, że życie jest bardzo niesprawiedliwe, bo to co spotkało Julię jest okrutne. Po śmierci męża próbuje się jakoś pozbierać i żyć dalej. Niestety mimo upływu czasu tęsknota i rozpacz są wciąż w niej żyją. Jedynym pocieszeniem jest myśl o jej malutkiej, słodkiej córeczce.Tylko dzięki niej jest w stanie rano wstać i iść do pracy... Ale wkrótce i ta ostoje zostaje zachwiana… bo rewelacje jakie za chwile ujrzą światło dzienne sprawią, że jej świat rozpadnie się na milion kawałków – zupełnie jak nasze serca.

Niesamowicie realna historia, która mogłaby spotkać każdego z nas. Pokazuje jak ogromną siłą jest...

Gośka | 2018-07-18
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 18 lipca 2018

"Myślenie o tym, co sadzą o tobie inni, wydaje się głupie, gdy walczysz ze śmiercią. Jedyne, co się liczy, to życie chwilą i bycie szczęśliwym tak bardzo, jak tylko się da."

Crew Gentry nie jest dumny ze swojego życia. Od młodzieńczych lat sprawiał kłopoty, i chociaż uciekł z drogi przestępstwa oddając się całkowicie treningom zapaśniczym, po drodze popełnił wiele błędów. Kiedyś miał kochającą dziewczynę, szansę na wielką karierę, wspierającego go brata. Po miłości pozostało wspomnienie, kariera została złamana przez kontuzję a życie brata skończyło się po części z winy Crew. Młody mężczyzna wiedzie puste życie wypełnione pracą w dokach, popijawami z przyjacielem i sporadycznymi bójkami. Po śmierci brata próbuje wspierać osamotnioną rodzinę brata, jednak młoda wdowa nie chce mieć z nim nic wspólnego. Dopiero nadciągająca tragedia zmusi ją do przyjęcia pomocy od mężczyzny, którego kiedyś kochała. Który dał jej szczęście i rozpacz.Przez którego straciła ukochanego męża.

Julia...

Ewa G | 2018-07-03
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 29 czerwca 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Co sprawi, że historia stają się wyjątkowa?

Co sprawia, że nie możesz się od niej oderwać?

Po przeczytaniu Poświecenia teraz już wiem.

Po tytule i okładce spodziewałam się jakiegoś łatwego i prostego romansidła zakrapianego scenami łóżkowymi. Na szczęście dostałam dobrą historię, poruszającą ważne tematy i trzymającą w napięciu (o tak!) do ostatnich stron (dosłownie).

Główna bohaterka Julia jest samotna matką, jakiś czas temu straciła miłość swego życia - męża. Teraz ledwo łączy koniec z końcem. Ciężko pracuje aby zapewnić byt swojej córce Ever. Po śmierci męża musiała przeprowadzić się do małego mieszkania bo nie stać jej było na utrzymanie domu. Musi uważać z wydatkami i nawet zwykłe rachunki są dla niej dużym problemem.

Kolejnym z nich jest Crew jej szwagier. Chodząca porażka. Jest człowiekiem od którego Julia chcę się trzymać z daleka. To człowiek z którym wiążą się same kłopoty i cześć z nich doświadczyła już w swoim życiu. Najchętniej zamknęłaby przed nim drzwi i nigdy...

lulamae | 2016-02-04
Przeczytana: 01 lutego 2016

Crew Gentry jest mężczyzną, który w swoim życiu popełnił zbyt wiele błędów.
Julia Gentry jest wdową po jego bracie i jedyną kobietą, którą kiedykolwiek kochał.
Po tragedii jaka ich spotkała jest nieugięty w próbach pomocy Julii i jej córki Everleigh.
Kiedy na Juls i Ever spada kolejna tragedia Crew postanawia zrobić wszystko, aby im pomóc.
Jaką ofiarę będzie w stanie ponieść, aby ocalić ukochane osoby?

Już sam opis książki zbudził we mnie sporo emocji i rozbudził całkowicie moją ciekawość. Bałam się ją czytać, bo moje wymagania były duże, a z tym to różnie bywa...
Książka mnie nie zawiodła.
Każda strona budowała we mnie emocje i napięcie. Wszystko się nawarstwiało: uczucia, niepewność, nadzieja, strach. Trwało to długo, bo gdzieś przez 3/4 książki, do czasu, aż walka Crew była 'tuż, tuż'.
Wtedy zaczęły puszczać mi nerwy i zawory łzowe także... Te przemowy 'Jeśli coś pójdzie nie tak...' itd... o masakra, umierałam pomału. Potem zjadłam paznokcie z nerwów i niepewności.
Przy...

mania_kch | 2016-02-14
Na półkach: Przeczytane, 2016

Czuje niedosyt po tej historii. Czegoś mi tutaj zabrakło.
Na pewno epilog nie spełnił moich oczekiwań. Zdecydowanie za krótki. Po takiej walce, po pokonaniu takich przeciwności losu spodziewałam się czegoś bardziej rozbudowanego.
Na pewno nie przemówiła do mnie nagła (mimo okoliczności) zmiana nastawienia Julii wobec Crew. Za szybko to się działo.
Zdecydowanie wzruszające momenty były z udziałem Everleigh :) Głęboko poruszające są te fragmenty, kiedy czytamy o jej walce z chorobą i ciepło się na sercu robi w momentach jej zwyczajnych przemyśleń :)
Mimo bliżej nieokreślonego niedosytu uważam, że warto poświęcić czas na tę historię :)

Zdecydowanie dla miłośników Consalation Duet..
Historia bardzo poruszająca-wręcz bym powiedziała-wyciskacz łez..więc jeśli zabierasz się za czytanie zabierz ze sobą paczkę chusteczek bo napewno się przyda..
Zaczną może od Crew...więc cóż..Crew to facet zdecydowanie sprawiający wiele kłopotów.Przystojniak,dobrze zbudowany,był znanym bokserem i walczył dopóki nie doznał poważnej kontuzji. Miał bardzo cierpliwego brata Gaga -który zawsze go wspierał,miał również jedyną miłość swego życia,kochającą go i czekającą na niego dziewczynę Julię.Niestety naszemu przystojniakowi sława zawróciła w głowie,wyjechał i zapomniał o rodzinie i dziewczynie..a kiedy się otrząsnął i wrócił czekała go mała niespodzianka..
Julia Gentry straciła męża Gaga i została sama z córeczką Everlight..tak dobrze czytacie Julia-ta sama Julia która była z Crew...ta sama która czekała na niego i czekała.. i z czasem poślubiła jego brata Gaga..
No cóż więc jak mówiłam Julia zostaje sama,jest jej bardzo ciężko,no i...