Bez lęku

2018-06-04
2018-06-04
2016-03-01
Aleksandra Żak
miłość sport sukcesy sława uzależnienie nieznajoma przeszłość szansa marzenia

Nie spodziewałam się takiej fabuły po autorce. Sięgając po tę książkę, myślałam że będzie to kolejny zwyczajny romans. Na szczęście bardzo się pomyliłam ;)
Książka bardzo wciąga, ma wiele tajemnic i zwrot akcji, szybko się ją czyta. Zdecydowanie różni się od pozostałych książek autorki.

Jedyne, co mnie rozczarowało to zakończenie. Ostatni rozdział i epilog zepsuły wszystko.. Może dlatego, że zakończenie pozostało w pewnym sensie otwarte, a ja raczej w takich nie gustuję.
Mimo to, i tak polecam przeczytać tę pozycję autorki.

Jedna ze słabszych pozycji tej pisarki. Czytało się szybko ale historia mnie nie zachwyciła.

#1035 - Bez lęku - Mia Sheridan - Wydawnictwo Otwarte

Książka ma 328 stron. Swoją premierę miała dnia 04.06.2018 roku.

"Kochałam mężczyznę, który był niespokojny i milczący, delikatny i nieśmiały, mądry i zabawny. Kochałam mężczyznę, który patrzył na mnie tak, jakby nie wiedział, jak to się stało, że do niego należę, i był za to niezmiernie wdzięczny losowi."

Scott żył dla sportu. Niestety w skutek nałogu wiele stracił.

Z pomocą przyjaciela próbuje dojść do siebie i przewartościować od nowa swoje życie.

W pobliżu willi spotyka kobietę w białej sukience.

Kim jest Nocna Lilia ?

#1035 - Bez lęku - Mia Sheridan - Wydawnictwo Otwarte

Książka ma 328 stron. Swoją premierę miała dnia 04.06.2018 roku.

Scott żył...

Książka dobra, choć nie bardzo dobra. Porusza trudne tematy i za to daję jej wysoką 5, ale sposób przedstawienia tego tematu już mnie tak bardzo nie ujął... Trochę pitu pitu na kontrowersyjny temat. Nie urzekła mnie, nie chciało mi się po nią sięgać wieczorami. Trochę mnie męczyła, co jest dziwne, bo zazwyczaj książki tej autorki bardziej mnie porywają.

Zaskakująca. Do końca nie wiadomo co jest prawdą. Zakończenie zaskakuje.

Zaskakująca. Do końca nie wiadomo co jest prawdą. Zakończenie zaskakuje.

Książka mnie totalnie zaskoczyła. Lekko i szybko się czyta. Chciałam ja nawet porzucić w trakcie czytania ze względu na zwrot akcji. Nie spodziewałam się po niej czegoś takiego. Mimo to nie żałuję że ja przeczytałam.
W książce poruszony jest temat choroby psychicznej i zmagań z nią. Trudnej miłości.... Niestety zakończenie mnie powaliło i przez to bardzo dużo straciła - dla mnie jest średnia.

Spodziewałam się czegoś innego sięgając po tą książkę. Myślę, że bardziej podobałaby mi się bez dwóch ostatnich rozdziałów. Przez cały czas myślałam, że poznaję prawdziwą historię miłości Ryana i Lily. Raczej nie polecam. Chociaż na plus, muszę dodać, że książka długo siedzi w głowie.

Szczerze, mocno zaskoczył mnie ten tytuł, bardzo pozytywnie. Sięgnęłam po książkę, ponieważ szukałam romansu. Jak zaczęłam czytać, styl, to jak jest kreowana postać Holdena, od pierwszych stron czułam, że to będzię dobry romans. Jednak nie spodziewałam się, że aż tak dobry. Oprócz romansu dostałam też piękną opowieść, o miłości, tej bezwarunkowej, cierpieniu, troszczeniu się o drugą osobę, też o innych sprawach, o których nie będę wspominać aby nie zdradzać fabuły. Autorka zaserwowała mi nie jakąś głupiutką powieść, prostą, naiwną, ale taką, która oprócz namiętności zawiera ważne, wartościowe treści. No i ten twist pod koniec, lubię książki z takimi niespodziankami.

Poruszająca opowieść o rozpaczy, miłości i walce o lepszą przyszłość. Autorka stworzyła wyjątkową historię, która jest godna uwagi.

Fajnie się ją czytało, chociaż podczas czytania błądziłam i nie orientowałam się zbytnio w terenie. A końcówki książki poprostu nie rozumiem ...

• Mia Sheridan
  • Przeczytane 2018