Teraz albo nigdy

Okładka książki Teraz albo nigdy K.A. Linde
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Teraz albo nigdy
K.A. Linde Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Mrs. Wright (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Mrs. Wright (tom 4)
The Wright Secret
Burda Publishing Polska
2018-06-06
2018-06-06
Danuta Śmierzchalska
przyjaźń tęsknota szansa tajemnica namiętność pożądanie romans seks uczucie erotyka miłość

Kolejna książka za mną. Tym razem zdecydowałam, że będzie tu teraz albo nigdy K. A. Linde. Historia Morgan, która zawodowo spełnia się jako prezes wielkiej firmy, a prywatnie zakochana jest w przyjacielu swoich braci,Patricku. Para postanawia być razem, mimo reakcji braci. I tyle z fabuły. Książka początkowo ciekawa i wciągająca, a potem staje się nudna jak flaki z olejem. Nie lubię takich książek, które okazują się być rozczarowaniem. Jednym słowem, nie polecam.

Morgan Wright jest najstarszą z sióstr, ironiczna, cyniczna i silna kobieta, która stawia czoła przeciwnościom. W życiu zawodowym jest bezkompromisowa, każdego dnia radzi sobie z problemami u boku swojego brata Jensena. Morgan od lat robi wszystko, aby utwierdzić swoją pozycję w rodzinnej firmie, wszystko co ma poświęca pracy, aby udowodnić każdemu, że kobieta jest wstanie sprostać wymaganiom męskiego biznesowego świata. Jednak nieco gorzej idzie jej w sferach osobistych. Morgan od lat podkochuje się w przyjacielu swojego brata - Patricku. Patrick jest najlepszym przyjacielem Austina, to ta dwójka towarzyszyła sobie w każdym błędzie jaki popełnili. Dla Patricka w życiu liczy się lojalność wobec przyjaciół i rodziny, nie ważne są pieniądze i dobra materialne, jego życie jest lekkie, kumple, kobiety, alkohol i dobra kuchnia.
Jeden dzień staje się początkiem głębszej relacji. On postanawia porzucić rodzinną firmę Wrightów, aby wyjść z ich cienia i rozpocząć życie na własny rachunek. Ona postanawia przestać ukrywać swoje uczucia i zaprosić Patricka na randkę. Okazuje się, że wszystko może przejść naturalnie, jednak to uczucie, które powstaje między nimi zaskakuje ich obydwoje. Patrick nigdy nie myślał, że kiedyś jego światem zakołysze nie kto inny, a Morgan. Morgan to dla niego kobieta z wyższej ligi do której nie ma prawa, a do tego siostra jego przyjaciela, jednak co można zrobić gdy okazuje się, że właśnie ta kobieta wydaje się być tą jedyną dla której jest gotów zmienić swoje życie. Dla niej randka z Patrickiem to spełnienie marzeń dla którego mogłaby poświęcić wszystko, jednak gdy nowo przejęta posada stoi pod znakiem zapytania, a ktoś próbuje podkopać jej autorytet, w życiu Morgan zaczyna brakować miejsca na miłość, nawet tą wymarzoną.
Muszę przyznać, że tę część czytałam z jeszcze większym zapartym tchem niż poprzednie. Morgan jest moją ulubioną bohaterką kobiecą. Jest autentyczna i swoja, jestem wstanie w nią uwierzyć. Trochę jednak zawiodłam się na postaci Patricka, która wyszła miałko przy silnej Morgan. Mimo tego jest to część, którą również mogłabym ustawić na pierwszym miejscu obok części trzeciej.

Bardzo miła i przyjemna książka, Bardzo szybko się czyta. Jeden komentarz od postronnej osoby potrafi bardzo szybko zmienić postrzeganie do innej osoby. Bardzo podobały mi się oświadczyny opisane w książce.
Fajne, że są też pokazywane losy reszty rodzeństwa.
Na tej książce kończę serię Rodziny Wright

Fajne, że są też pokazywane losy reszty rodzeństwa.
Na tej książce kończę serię Rodziny Wright

Historia jaką otrzymałam jest naprawdę zwykła, ale jest to tak szybka historia, że nim się obejrzałam a już ją skończyłam ... ⁣

Podobało mi się jak wykreowana była główna bohaterka, na twardo stąpająca babkę która wie czego chce, zdecydowanie kobieta z jajami .. kobieta która wie jak radzić sobie z mężczyznami i obraca się w ich środowisku ! ⁣

Męski główny bohater jest seksownym adonisem, na którego widok 🩲 lecą same ... to chyba wystarczający argument by go polubić 🤭⁣

Wracając do książki, to historia jaką dostałam nie jest zła, ale do tych najlepszych również nie należy . Szczególnie irytował mnie wątek wielkiej tajemnicy związku Morgan i Patrica, bo dwoje dorosłych ludzi a ukrywało swój związek przed braćmi Morgan 🤦🏼‍♀️ ⁣

Było jeszcze więcej irytujących mnie sytuacji, aale historia jest z tych odmóżdżających, przy których człowiek zbyt dużo nie musi myśleć, a kartki same się przewracają ... ⁣

Reasumując, fabuła to nic odkrywczego, szybka , zwykła i lekko irytująca historia miłości dwojga ludzi . Historia przy której czytelnik nie musi wytężać umysłu by zrozumieć co się w niej dzieje . ⁣

Męski główny bohater jest...

Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej.
Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem, błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce - i kompletnie marnuję szansę.
Kto mógł przypuszczać, że zniewalający Patrick Young postanowi być dżentelmenem, gdy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduje tam ponownie, żadne z nas nie zamierza się zatrzymać.
Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzieć. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją, rozpęta się piekło.
Będę więc przestrzegała naszej tajemnicy. Bo chcę go mieć tu i teraz.

Uwielbiam książki, gdzie główna bohaterka jest tak silną kobietą. Tutaj wątki miłosne są zaskakujące - silna w pracy, w łóżku szukająca instrukcji obsługi, co robić. ;) Świetna!

Szkoda, że zaczęłam tę serie od ostatniego tomu ale co się zobaczyło już się nie da odzobaczyc 🙈 Na szczęście każdy tom to indywidualna historia każdego z piątki rodzeństwa także nic straconego 😊
Morgan to silna kobieta, twardo stąpająca po ziemi Pani prezes, w świecie pełnym mężczyzn dużo bardziej musi pracować na szacunek i poważanie w biznesie. Ma czworo rodzeństwa, trzech starszych braci - Jensen, Landon i Austin oraz młodszą siostrę Sutton. Patrick od zawsze był słabością Morgan ale był również najlepszym przyjacielem jej brata Austina co bardzo komplikuje ich relację.
Czy marzenie Morgan o życiu z Patrickiem ma szanse się spełnić? Czy starsi, nadopiekuńczy bracia są w stanie zaakceptować wybór siostry? Przede wszystkim czy przyjaźń Austina i Patricka przetrwa?
Lekka i przyjemna książka z silną kobiecą bohaterką co bardzo mi się podoba. Autorka świetnie pokazuje co człowiek jest w stanie zrobić gdy kocha. Nic nigdy nie jest czarno białe, życie jest pełne kolorów trzeba tylko umieć je zobaczyć i docenić.

Bardzo przyjemna książka, wciągająca. Historia przewidywalna ale satysfakcjonująca.
Chyba to najlepsza część z tych, które już przeczytałam.

Chyba to najlepsza część z tych, które już przeczytałam.

Tom 4 to historia Morgan „Mini” Wright – kobiety petardy, która staje na czele Wright Construction, a jej silna osobowość sprawia, że można ją jedynie pokochać i Patricka, najlepszego przyjaciela Austina, kobieciarza uwielbiającego zabawę, który niemal od dzieciństwa stanowił część rodziny Wright, bo zawsze był cieniem Austina. Ich relację też już mogliśmy obserwować w poprzednich częściach i też ta chemia między nimi byłą wyczuwalna. Morgan była zauroczona Patrickiem od liceum, on dostrzegł ją nagle, po ponad dekadzie znajomości. Jednak relacja kobieciarza i ambitnej prezes, posiadającej trzech braci nie zapowiada się łatwo. Urzekło mnie podejście Patricka, naprawdę, miłość powaliła go na kolana i sprawiła, że 31-letni facet stał się mężczyzną i partnerem, którego można zazdrościć. Ich wieloletnia przyjaźń sprawiła, że z pewnością było mu łatwiej zrozumieć Morgan, wspierać ją i akceptować jej pracoholizm. Jeśli szukałoby się tych przysłowiowych dwóch idealnych połówek to z pewnością jest to ta para. I choć Morgan momentami była denerwująca to dobrze też oddawała obraz silnej, pracującej kobiety na ważnym stanowisku, a zwłaszcza tego co znajduje się pod powierzchnią. Zdecydowanie to moja ulubiona para z tych pięciu tomów!

Ta część, póki co, przypadła mi najmniej do gustu. Nie ukrywam przyjemnie się to czytało, ale ta siostra z rodzeństwa Wright nie jest moją ulubienicą.
Zabawnie się czytało, gdy oni próbowali utrzymać w tajemnicy coś, co cała reszta wiedziała od dawna 🙈🙊

Biorę się za 5 część ❤️

Biorę się za 5 część ❤️