Teraz albo nigdy

Tłumaczenie: Danuta Śmierzchalska
Cykl: Mrs. Wright (tom 4)
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
The Wright Secret
karollllllla

Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość. Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej. Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem, błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce – i kompletnie marnuję szansę. Kto mógł przypuszczać, że zniewalający Patrick Wright...

Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość.

Kto mógł przypuszczać, że zniewalający Patrick Wright postanowi być dżentelmenem, kiedy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduję tam ponownie, żadne z nas nie zamierza się zatrzymać.

Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzieć. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją, rozpęta się piekło.

Będę więc przestrzegać naszej tajemnicy.

Bo chcę go mieć tu i teraz.

Oprah byłaby dumna z Morgan Wright.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl

zaczytanapatka | 2018-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2018

Morgan właśnie przejmuje stanowisko prezesa w firmie Wright Construction. Służbowych obowiązków przybywa i dziewczyna bez reszty pogrąża się w pracy. Nie chce się rozpraszać i próbuje skupić się na tym co najważniejsze. Nie do końca jej się to udaje, ponieważ w jej myślach od lat siedzi pewien przystojniak. Z Patrickiem znają się od dzieciństwa a ona zadurzyła się w nim po uszy. Od dwunastu lat ma obsesję na jego punkcie. Chłopak zdaje się jednak tego nie zauważać. Morgan zawsze była przyjaciółką jego siostry i siostrą jego najlepszego przyjaciela. Patrick wolał przelotne, nieskomplikowane romanse bez zobowiązań. Kiedy zamierza raz na zawsze o nim zapomnieć i zaczyna umawiać się na randki, Patrick zaczyna myśleć o Morgan w nowy sposób. Przyjęcie u jego siostry zmienia wszystko pomiędzy nimi i chłopak w końcu przejrzał na oczy. Nie może jednak pokonać dystansu i jest w rozterce w końcu Morgan jest siostrą jego przyjaciół. Obawy Morgan dotyczące przejęcia nowego stanowiska wzrastają,...

sqot_es | 2018-08-02

Oceniam książkę nisko, ponieważ w ogóle do mnie nie trafiła.
Czyta się ją szybko, wątki są przewidywalne i nie ma żadnego "wow".
Nie rozumiem dlaczego związek bohaterów jest wielką tajemnicą i jest określony jako zakazany. Jest to bez sensu.
Historia jest przerysowana i mało wiarygodna.
Spodziewałam się czegoś lepszego.

werka777 | 2018-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2018

NIE CHCĘ BYĆ JAK MORGAN WRIGHT
Autorka postawiła na pierwszoosobową, naprzemiennie przejmowaną przez głównych bohaterów narrację, co zdecydowanie traktuję jako duży plus powieści. To przecież okazja na dogłębne poznanie bohaterów, na odkrycie ich osobowości, planów i myśli. Mam więc solidnie przygotowane zdanie na temat każdej z postaci i niekoniecznie pokrywa się ono z tym, co sądzi o nich większość. Otóż… nie chciałabym być jak Morgan Wright. Owszem, inteligentna, ambitna, ale przy tym zbyt zapracowana, momentami zaślepiona, przedkładająca pracę ponad miłość. W obliczu służbowych obowiązków, a tych jako pani prezes ma naprawdę sporo, nie daje szans na wytłumaczenie nawet temu, którego kocha. Liczy się prestiż, praca i kariera. Nawet Christian Grey mniej troszczył się o swoje firmowe królestwo. Z kolei Patrick, no właśnie – ponoć Casanova wyrywający dziewczyny na prawo i lewo. Serio? Tego nie zauważyłam. Widziałam w nim za to człowieka oddanego, cierpliwego, poukładanego i w...

Marianna | 2018-08-02
Przeczytana: 30 lipca 2018

Chyba najlepsza część całej serii, jaką do tej pory czytałam. Duża zaleta to lekki styl, przez co szybko się czyta i nie ma zbędnych opisów. Jak dla mnie dobra lektura na letnie popołudnie.
Polecam.

Moja ocena; 6/10

Sięgając po tę pozycję, zastanawiałam się, co autorka wymyśliła dla Patricka i Morgan. Patrick to najlepszy przyjaciel braci Wright a Morgan to ich siostra. Dziewczyna kocha się w przyjacielu już, od kiedy była nastolatką, jednak on zdaje się tego nie zauważać.

Morgan Wright to kobieta sukcesu. Jest na szczycie swojej kariery, właśnie została prezesem rodzinnej firmy. Obok siebie ma kochającą rodzinę oraz przyjaciół. Patrick natomiast rozwija się nieco w cieniu rodziny Wright. Chciałby się rozwijać. Jego najbliższy przyjaciel to Austin, ale przyjaźni się ze wszystkimi rodziny Wright.

W tej książce znajdziemy wątek najlepszego przyjaciela brata. Jest to poniekąd zakazany związek. Autorka stworzyła książkę, w której pokazała, jak przyjaźń zmienia się w miłość.

Jest to zdecydowanie najlepsza część tej serii. Może nie jest jakaś wielce wybitna, ale naprawdę bardzo mi się podobała. Nie porusza tak ważnego tematu, jak poprzednia cześć i alkoholizm Austina, ale mimo wszystko jest moim...

tylkojego095 | 2018-06-13
Przeczytana: 12 czerwca 2018

Kolejna udana część o rodzeństwie Wright:D
Zdecydowanie ciekawa i wciągająca..idealna na leniwy wieczór;D
Mamy tutaj zakazany związek, powrót krewnych i intrygę, która ma doprowadzić do zwolnienia Morgan:D
Polecam!

Ver-reads | 2018-07-05

Długie lata nieustannej znajomości sprawiają, że zwyczajnie przyzwyczajamy się do drugiej osoby, patrząc na nią wciąż z tej samej perspektywy. Tak właśnie było w przypadku Patricka, lojalnego przyjaciela braci Wright, który w ich młodszej siostrze, mimo upływu czasu, widzi jedynie dziecko. Nie ma również bladego pojęcia o tym, iż Morgan od momentu ich pierwszego spotkania przez cały ten czas darzyła go ogromnym uczuciem, które kiełkowało w niej już od wielu lat. Jak zareaguje Patrick, gdy w końcu prawda wyjdzie na jaw? Czy łącząca ich nowa relacja w ogóle będzie miał szansę przetrwać? Szczególnie, że związek ten może zburzyć jego wieloletnią przyjaźń z trzema braćmi Wright. Czy uda się im ukryć go w tajemnicy?

"Była silna, gwałtowna, niezależna i lojalna, a jednocześnie były w niej te pęknięcia, przez które dostrzegałem jej lęki, wątpliwości i słabe punkty. To właśnie dzięki temu, że ją widziałem w momentach słabości, zdałem sobie sprawę, że uwielbiam wszystkie jej cechy."

...

JustMajka | 2018-06-15

Tym razem z rodziny Wright pochodzi nie mężczyzna, a kobieta. Morgan większość czasu poświęca pracy. Firmę Wright Construction pokochała najbardziej z całego rodzeństwa, dlatego nic dziwnego, że przyszło jej objąć najwyższe stanowisko. Jeśli chodzi o życie prywatne... Za wiele się w nim nie działo. Nie miała zbyt wielu przyjaciół, z resztą - czy znalazłaby dla nich czas? Ostatnio, kiedy jej bracia ułożyli sobie życie, do rodziny wkroczyły trzy wspaniałe dziewczyny, dzięki którym trochę oderwała się od pracy i pozwoliła sobie na koleżeńskie spotkania. Musiała jednak przyznać, że brakowało jej kogoś, z kim mogłaby dzielić życie. Kogoś, kto pocieszyłby ją w gorszej chwili, kto pozwoliłby jej odreagować. Kiedy była nastolatką w głowie zawrócił jej Patrick. No właśnie. Zawrócił jej w głowie i nie chciał z niej wyjść - aż do dziś. Jednak on wydawał się zupełnie tego nie zauważać. A może robił to celowo? Poza tym... Był najlepszym przyjacielem jej starszego brata, a historia pokazała, że...

Weronika | 2018-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2018

Recenzja z bloga weronikarecenzuje.blogspot.com

O książkach z serii "Mrs. Wright" do dawna czytam same pozytywne opinie. I chociaż od miesięcy obiecywałam sobie, że je w końcu przeczytam, to czas mijał, a ja nadal po żadną nie sięgnęłam. Dopiero odrobina wolnego czasu i chęć przeczytania czegoś szybkiego i lekkiego (czym w założeniu miało być "Teraz albo Nigdy") skłoniły mnie do sięgnięcia po tą wychwalaną serię.

Zaczęłam zupełnie od końca, bo "Teraz albo Nigdy" to już czwarty tom historii o rodzinie Wrightów. Uwierała mi z lekka nieznajomość historii bohaterów z poprzednich części, ale nie na tyle, by przeszkodziło mi to w lekturze. Czasami bywało, że byłam trochę skołowana sytuacjami, które miały już miejsce, a do których nawiązywali bohaterowie, na szczęście autorka śpieszyła z pomocą i jako tako przybliżała obraz. Morgan to siostra braci, których historie poznajemy w poprzednich książkach, natomiast Patrick jest najlepszym przyjacielem Austina, jednego z braci. Znają się od...

Literatura_Zmysłów | 2018-06-12

„Teraz albo nigdy” to czwarta część serii Mr. Wright, ale jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością K.A. Linde. Po lekturze „Teraz albo nigdy” z przyjemnością sięgnę do poprzednich części.
Książka jest bardzo urocza i lekka. Historia toczy się przyjemnym tempem i powoli wciąga czytelnika. W najnowszej części Mr. Wright poznajemy perypetie Morgan i Patricka. Mężczyzna nigdy nie traktował Morgan jak kobiety, z którą mógłby się spotykać. Była dla niego po prostu młodszą siostrą swojego najlepszego przyjaciela. Morgan za to aż za bardzo dostrzegała Patricka. Kochała się w nim już, jako nastolatka i teraz, jako młoda kobieta sukcesu jej jedynym marzeniem jest właśnie on. Pewnego dnia jej marzenie zaczyna się spełniać. Nagle w oczach mężczyzny dostrzega namiętność i obietnice wspólnej przyszłości. Czy zaryzykują karierę i przyjaźń dla związku? Czy pokonają przeszkody, które nagle staną na ich wspólnej drodze?
Lektura „Teraz albo nigdy” była ujmująca. Ta książka ma coś w sobie, co...