Bossman

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Bossman
karollllllla

Niesamowita historia z gorącym szefem w roli głównej! Reese nie wywarła dobrego wrażenia na świeżo poznanym facecie, który udzielił jej reprymendy na korytarzu jednej z nowojorskich restauracji. Ona relacjonowała nieudaną randkę przyjaciółce, a on zwrócił jej uwagę, że to niestosowne i zaoferował jej kilka randkowych porad. Wściekła Reese wróciła do stolika, ale nie mogła oderwać wzroku od...

Niesamowita historia z gorącym szefem w roli głównej!

Wściekła Reese wróciła do stolika, ale nie mogła oderwać wzroku od seksownego nieznajomego, który, wszystko na to wskazywało, także był na randce. Arogancki przystojniak najwyraźniej postanowił zabawić się kosztem Reese, ponieważ przysiadł się do stolika dziewczyny i odegrał przed nią i jej partnerem rolę przyjaciela z dzieciństwa.

Kiedy wieczór się skończył, Reese myślała, że już nigdy więcej nie zobaczy tego pewnego siebie faceta. Nie spodziewała się, że mężczyzna, który zwrócił jej uwagę, to Chase Parker,

jeden z najbogatszych ludzi w Nowym Jorku i… jej nowy szef.

Zakazany związek z seksownym szefem jeszcze nigdy nie był tak gorący!

źródło opisu: kobiece

źródło okładki: kobiece

Sol | 2018-07-08

Pół (damskiej) społeczności LC czyta Bossmana, albo jest już po lekturze i napisaniu recenzji. Więc jak wszyscy to babcia też :D
Ale, że o treści to wiecie już niemal wszystko, ten element pominę.

Mówi się, a okładka to nawet krzyczy, że to romans biurowy. Pozwolę sobie z tym nie zgodzić. Przynajmniej nie do końca. Dla mnie do pewnego momentu to romans pozabiurowy. Potem biurowy, ale bez jego standardowych elementów. W zasadzie ich związek zaczyna się dość późnio, a pracowo nie za bardzo ma szansę się rozwinąć.

Vi Keeland i traumy. Wydaje mi się, że autorka ma swój schemat i trzyma się go dość mocno. Czasem doświadcza mocniej bohatera, czasem bohaterkę, ale zawsze oboje muszą mieć jakąś niezbyt kolorową przeszłość.
Po to by móc być dla siebie nawzajem lekiem, który to fakt odkrywają w bólach i cierpieniach by następnie się pogodzić pod tęczą i żyć długo i szczęśliwie.
Wiem, wielu osobom to może przeszkadzać. Ja takie historie biorę z dobrodziejstwem inwentarza, bo zwyczajnie...

kaktusowaona71 | 2018-06-23
Przeczytana: 22 czerwca 2018

„Bossman” Vi Keeland to moje drugie spotkanie z twórczością tej autorki. Pamiętam, że przy czytaniu pierwszej jej książki, zachwyciła mnie niesamowicie i zastanawiałam się, czy to po prostu przypadek, że historia tak dobrze się wpasowała w moje gusta, czy też jest to jej styl pisania. Teraz mam odpowiedź. To jak Vi konstruuje swoje historie, to zdecydowanie jej znak rozpoznawczy.
„Bossman” sprawił, że po raz kolejny dane mi było zaglądnąć do „czytelniczego nieba”. Historia absolutnie mnie urzekła i oczarowała i wprawiła w zachwyt!
Niby teoretycznie mamy tu bohaterów w niczym nie odchodzących od standardów gatunkowych, ale znowu, tak samo jak w „Graczu”, każde z nich jest pokazane jako na tyle unikatowa jednostka, że zdecydowanie wyróżnia się w tłumie napakowanych dupków o złotych sercach i walecznych kobitek o silnej woli topiącej się jak wosk.
Historia jest absolutnie świetna i pełno w niej skrajnych emocji.
Oferuje nam salwy śmiechu, łzy wzruszenia, chwilę refleksji i...

Karpeliina | 2018-08-10
Na półkach: Ebooki, Przeczytane
Przeczytana: 10 sierpnia 2018

Vi Keeland znowu mnie zaskakuje. To dopiero druga powieść autorki, którą miałam przyjemność przeczytać, ale jestem pewna, że zostanę z nią na dłużej. Wydawać by się mogło, że stworzyła banalny wręcz romans, ale powieść ma w sobie "to coś". Poznajemy tu historię dwóch charyzmatycznych i temperamentnych osób, które jednocześnie w przeszłości zostały w jakiś sposób skrzywdzone przez los. Zakochują się w sobie, ale mimo to ich związek zostaje wystawiony na próbę.

Biorąc do ręki "Bossmana" otrzymujemy pozycję przesiąkniętą dobrym humorem, sarkazmem, erotycznością i małą dawką kryminału. Całość czyta się bardzo szybko, a zakończenie i ostatnie sceny powieści niemal skradły moje serce...

Czas spędzony na lekturze tej książki zdecydowanie nie był czasem straconym, dlatego też serdecznie polecam zapoznanie się z tą pozycją :)

deana | 2018-06-30
Przeczytana: 27 czerwca 2018

,,Bossman" to bardzo pozytywne zaskoczenie. Lekko napisana, pobudzająca zmysły i wyobraźnię historia dwójki trochę przypadkowych kochanków.

Ona jest na randce w ciemno, on - też umówiony. Każde z kimś innym ale początkowo tylko po to by przerwać nudę rozpoczynają bardzo zmysłową grę. I mimo, że iskry latają, wszystko naokoło wystawione jest na pożar, nie sprowadza się to tylko do seksu, trochę czasu minie. Zaostrza to tylko jeszcze bardziej apetyt i sprawia że im dalej tym lepiej.

Bo Reese i Chase są niebanalni: dowcipni, inteligentni, z pazurem ale i posiadający swoje drugie dno, które bardzo mocno wpływa na to jacy są obecnie i jakie decyzje podejmują. Nic w ich przypadku nie jest jednoznaczne i z góry ustalone. Sprawiają wrażenie wyluzowanych, czerpiących z życia pełnymi garściami, żadnych przyjemności ale to tylko pozory. Ich prawdziwe oblicze jest dużo bardziej skomplikowane i wieloznaczne.

Trzeba oddać autorce, że tworząc lekka opowieść o zabarwieniu erotycznym nie...

zaczytanapatka | 2018-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2018

"Wiele czasu zajęło mi zrozumienie, co tak naprawdę ruszenie dalej oznacza. Nie chodzi o to, by zapomnieć o przeszłości. Chodzi o uczynienie jej wspomnieniem i stworzenie przyszłości bez jej wpływu."

Dwudziestoośmioletnia Reese Annasley jest na wyjątkowo nieudanej randce w ciemno. Z opresji ratuje ją przystojny Chase, który udaje jej znajomego. Reese trafia na nieodpowiednich mężczyzn i przez jednego z nich właśnie musi zmienić pracę. Pierwszego dnia pracy kolejny raz wpada na Chase'a. Okazuje się, że jest on właścicielem firmy Parker Industries, gdzie właśnie zaczyna pracować. Szykują się prawdziwe kłopoty. Chasowi bardzo podoba się Reese i nie ukrywa, że najchętniej widziałby ją w swoim łóżku. Reese nie może pozwolić by granica dzieląca pracę z życiem osobistym została przekroczona. Próbuje utrzymać pomiędzy nimi profesjonalną relację, jednak nie może wyrzucić go ze swojej głowy. Zaczyna pomiędzy nimi coraz bardziej iskrzyć a granica niebezpiecznie się przesuwa. Dodatkowo Reese ...

rinos | 2018-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2018

Typowy biurowy romans. Niestety, historia jakich wiele, nic nowego i porywającego. Nuda. Jest tyle ciekawszych pozycji, że na tę szkoda czasu.

mania_kch | 2018-07-16
Na półkach: 2018, Przeczytane

Bardzo dobrze się czytało. Lekka, przyjemna, pełna humoru, bajkowa historia.
Na pogodę i niepogodę
Na poprawę humoru.
Na lenistwo.
Na każdą chwilę polecam tę historię :)

magpie101 | 2018-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2018

Reese wlasnie zmienia prace, poprzednia musiala zmienic przez romans biurowy, wiec obiecala sobie, ze nie bedzie spoufalac sie z nikim z biura.
Chase Parker to jej nowy szef, ktorego poznala podczas nieudanej randki w restauracji. Kidys mial narzeczona i mimo, ze minelo 7 lat to nie potrafi pogodzic sie z jej strata.
On od poczatku stawia sprawe jasno, ze chce Resse w swoim lozku, jednak ona mowi kategorycznie NIE. Jednak on nie odpuszcza zdradzajac jej, ze jeszcze nigdy tak sie nie staral aby kogos zdobyc :)
Ksiazke czyta sie bardzo dobrze, obydwoje maja swoje demony z przeszlosci, jest tez dramat, gdzie jedno z nich drugiemu lamie serce.
Polecam!

Potrzebujecie ratunku z fatalnej i nudnej randki?
Chcecie spędzić chwilę z prawdziwą, terytorialną i seksowną bestią?
Szukajcie mnie....Chase Parkera!
A może Wam się poszczęści i znajdziecie...

Czy Wy drogie Panie widzicie to seksowne stworzenie na okładce? No, która heteroseksualna kobieta by się mu oparła? Na pewno nie ja, posiadająca jedną dodatkową parę oczu do podziwiania :)
Wiecie jaki zwrot mamrotałam sobie pod nosem od kilku dni? : ,,Przestań się ślinić, przestań się ślinić, bo jeszcze ktoś zauważy" :)

Vi Keeland! Myślę, że tej autorki nie trzeba nikomu przedstawiać. Zabawmy się w skojarzenia :) Podaję jej imię i nazwisko i jakie słowa nasuwają Wam się jako pierwsze na myśl? Bo mnie zdecydowanie:
- gorące
- podniecające
- seksowne
- terytorialne
- emocjonalne
- zabawne
Takie właśnie są jej książki. A ,,Bossman"? On potwierdza i umacnia tą definicję, sprawiając że na pytanie: ,,Kim jest Vi Keeland?" raczej nikt nie odważy się udzielić odpowiedzi pt: ,,Nie...

Natalia | 2018-07-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 04 lipca 2018

Ciekawa historia dwójki wyróżniających się bohaterów, którzy poznają się w bardzo zabawny sposób. Ich relacja rozwija się w interesujący sposób, ale komplikacji nie da się uniknąć.
Książka napisana w przystępny sposób i lekki.